مهاجمان ناشناس ۱۱ نفر را در بلوچستان پاکستان کشتند

مسوولان انتظامی در ایالت بلوچستان پاکستان اعلام کردند که مهاجمان مسلح ناشناس پس از ربودن ۱۱ نفر در مسیر کویته-تفتان آنان را به قتل رساندند.

به گزارش بامداد شنبه شبکه‌های خبری پاکستان، مهاجمان ناشناس یک اتوبوس مسافربری را که از شهر کویته (مرکز ایالت بلوچستان) عازم منطقه مرزی تفتان (در نقطه مشترک مرزی با ایران) بود، در منطقه نوشکی متوقف کرده و برخی از سرنشینان آن را ربودند.

مسوولان انتظامی ایالت بلوچستان اعلام کردند که تروریست‌ها ۹ تن را پس از ربودن آنان را بطور بی رحمانه‌ای به قتل رساندند. ۲ نفر دیگر نیز در یک حادثه مشابه توسط مهاجمان ناشناس کشته شدند.

میر سرفراز بُگتی سروزیر ایالت بلوچستان پاکستان این حادثه را یک اقدام تروریستی و وحشتناک خواند و تاکید کرد که تروریست‌ها تحت تعقیب هستند و همه آنان مجازات خواهند شد.

تاکنون هیچ گروهی مسئولیت قتل ۱۱ نفر را در بلوچستان پاکستان برعهده نگرفته است در عین حال برخی از گروه‌های تروریستی مانند تحریک طالبان، لشکر جهنگوی و شورشیان تجزیه‌طلب بلوچ در گذشته مسوولیت بسیاری از حملات مشابه در این ایالت را برعهده گرفته‌اند.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۵ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
پاکستان تروریست پرور
Iran (Islamic Republic of)
امین
۰۹:۰۱ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
مطمئن هم باشید قرار نیست ما بدانیم قربانیان این جنایت از شیعیان کویته پاکستان بوده اند که احتمالاً به قصد زیارت به سمت ایران می آمدند . تروریست ها بی دلیل آنها را انتخاب نکرده اند!
Iran (Islamic Republic of)
منتظر
۰۸:۲۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
دود همکاری با جیشش الظلم اخرش به چشم خود پاکستان میرود
Iran (Islamic Republic of)
ابراهیم پهلو
۰۸:۲۱ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
شاید هم سرمچاران کمونیست تحت حمایت ایران این ترور را انجام داده اند به تلافی کشتار ناجوانمردانه نیروهای انتظامی توسط جیش العدل
آخرین اخبار