ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی در منطقه میدان آزادی کلانشهر کرمانشاه

رئیس سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه، گفت : با توجه به گره ترافیکی ایجاد شده در میدان آزادی کرمانشاه ایستگاه‌های تاکسی در این منطقه از کلانشهر کرمانشاه ساماندهی می‌شود.

رضا دوستی رئیس سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه زیرساخت‌های مناسبی در حوزه تاکسیرانی در کرمانشاه وجود ندارد، گفت : برنامه‌ریزی شده ضلع شرقی میدان آزادی در زمینه ایستگاه‌های تاکسی ساماندهی شود و طرح به شورای ترافیک ارائه و مقرر شده در نخستین جلسه شورا بررسی شود و در صورت موافقت اعضا اجرایی خواهد شد.

وی عنوان کرد: با ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی در میدان آزادی گره‌های ترافیکی در این نقطه رفع خواهد شد و جلسه شورای ترافیک برای بررسی این موضوع به احتمال زیاد سه‌شنبه هفته جاری برگزار می‌شود.

دوستی با اشاره به اینکه با راه‌اندازی ایستگاه تاکسی رانندگان ذی نفع خواهند بود گفت: ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی در ترمینال شهید کاویانی انجام شده و در گام بعدی میدان آزادی ساماندهی می‌شود و سایر نقاط شهر نیز در دستور کار قرار می‌گیرند.

رئیس سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه ناوگان اتوبوسرانی کرمانشاه در ۱۶ سال گذشته بدون نوسازی به فعالیت خود ادامه می‌داد گفت: سال گذشته ۱۰۷ دستگاه اتوبوس خریداری شد که ۴۴ دستگاه آن تحویل شد و سه دستگاه نیز از اتوبوس‌های قدیمی بازسازی شدند.

وی با اشاره به اینکه اتوبوس‌های موجود بیش از ۳۰ شهرک از ۶۷ شهرک موجود در کرمانشاه را تحت پوشش قرار می‌دهند افزود: این اتوبوس‌ها از ساعت ۶ صبح تا ۲۲ آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند و با ورود مابقی اتوبوس‌ها به ناوگان به طور قطع مشکلات تردد مسافران در شهر کرمانشاه رفع می‌شود.

دوستی با بیان اینکه پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی و اتوبوس در دستور کار شهرداری کرمانشاه قرار دارد گفت: گشت و نظارت تقویت شده که اتوبوس‌ها خارج از ایستگاه توقف نداشته باشند، زیرا این موضوع سبب تأخیر در فعالیت اتوبوس‌ها و نارضایتی مسافران می‌شود.

وی افزود: از اسفندماه سال گذشته کارواش رایگان در اختیار رانندگان اتوبوس قرار گرفته که روزانه نسبت به نظافت ناوگان توجه داشته باشند و تلاش می‌شود امکانات برای تعویض روغن ارزان قیمت برای آنها فراهم شود.

دوستی عنوان کرد: راه‌های ارتباطی از طریق سامانه ۳۰۰۰۰۱۸۱۵، شماره تلفن ۸۲۴۶۵۶۵ و تلفن گویای ۱۳۳ برای دریافت گزارشات مردمی در نظر گرفته شده است .

برچسب ها: شورای شهر ، تاکسی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.