مدیرعامل شرکت مترو تهران مطرح کرد؛

تکمیل ایستگاه‌های باقی‌مانده خطوط ۶ و ۷ مترو تهران در سال جاری

درستی گفت: تکمیل ایستگاه‌های باقی‌مانده خطوط ۶ و ۷ به همراه پیگیری پروژه‌های مربوط به توسعه خطوط ۲،۴،۶ و ۷ از برنامه‌های مترو در سال جدید است.

مسعود درستی، مدیرعامل شرکت مترو تهران در نخستین نشست شورای هماهنگی مدیران این شرکت در سال جاری، به تبیین رئوس برنامه‌های پیش رو پرداخت و گفت: آنچه تاکنون در خصوص اقدامات توسعه‌ای خطوط هفتگانه مترو تهران صورت پذیرفته است، قابل تأمل و ارزنده بوده و البته در کنار مسائل کمی، باید به مساله کیفیت جابجایی مسافران بیش از پیش توجه شود؛ در واقع زمانی می‌توان از بهبود کیفیت خدمات این شبکه سخن گفت که شاهد افزایش استقبال مسافران از سیستم حمل و نقل عمومی انبوه بر باشیم.

مدیرعامل شرکت مترو تهران در ادامه با تاکید بر لزوم تکمیل ۵ ایستگاه باقی‌مانده در خطوط ۶ و ۷ طی سال جاری، افزود: نکته مهم در برنامه‌های سال ۱۴۰۳ این است که روند عملیات اجرایی خطوط جدید تسریع یافته و البته در کنار این امر مهم، پروژه‌های توسعه‌ای خطوط موجود که عرصه فراگیری شبکه مترو در اقصی نقاط پایتخت را گسترش می‌دهد، به طور جدی دنبال شود. این پروژه‌ها شامل توسعه شرقی خط ۲، توسعه شرقی و غربی خط ۴، توسعه جنوبی خط ۶ و همچنین توسعه شمال غربی خط ۷ است که برخی از آنها پیشرفت‌های خوبی هم داشته‌اند.

درستی در پایان صحبت‌های خود، یکی از مهم‌ترین برنامه‌های سال ۱۴۰۳ شرکت مترو تهران را پیگیری روند احداث پایانه‌های باقی‌مانده خطوط موجود قلمداد کرد و گفت: اگر نتوانیم فرآیند تکمیل پایانه‌های خطوط فعلی را در مدت زمانی مشخص تعیین تکلیف کنیم، در آینده‌ای نه چندان دور نه تنها موضوع تعمیر و نگهداری ناوگان حمل و نقلی شبکه مترو به مشکل برمی‌خورد بلکه سرویس دهی روزانه به مسافران نیز با، اما و اگر‌های فراوانی مواجه خواهد شد و این امر به معنای کم اثر شدن اقدامات توسعه‌ای شبکه موجود خواهد بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ساکنان مشیریه - منطقه 15
۱۵:۵۰ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
فقط دروغ به خورد ملت می دهید . چندین سال است که قراربوده یک ایستگاه مترو برای ( ساکنان بیشمار و محروم در منطقه 15 - مشیریه ) بکشید اما خبری نیست . خجالت بکشید از این همه دروغ گفتن و پرداختن به کارهای حاشیه ای و تبلیغاتی الکی که هیچ نفعی برای مردم ندارد .
Iran (Islamic Republic of)
علی کدخدائی
۱۳:۴۴ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
سلام و عرض ادب
شهردار تهران فقط شو من هست و دوزار به درد نمیخوره به ولله
زمستان 1402 با کلی هزینه و بوق سورنا اومدن در میدان دانشگاه مراسم مثلا کلنگ زنی شروع پروژه ایستگاه دانشگاه آزاد را (انتهای اتوبان ستاری شمال در منطقه غرب تهران) با میلیون ها تومان هزینه را داشته باشند، مراسم انجام شد حضرت آقای شهردار کلنگشونو زدن کلی حیف و میل کردن و رفتند از اون به بعد تا الان حتی یک سانتی متر کار انجام نشده است.
انتشار دهید تا مسئولان بدانند چرا با افکار مردم بازی میکنند
آخرین اخبار