مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

رقم افزایش حقوق هفته آینده جمع بندی می‌شود/ هنوز مبلغ مشخص نیست

سیدهاشم موسوی گفت: موضوع افزایش حقوق هفته آینده در جلسه کانون عالی بازنشستگان بررسی و جمع‌بندی خواهد شد. هنوز مبلغ افزایشی مشخص نیست.

سیدهاشم موسوی  با بیان اینکه در حال حاضر ۴۶ میلیون نفر در کشور زیرپوشش سازمان تامین اجتماعی هستند، اظهار کرد: قبل از پیروزی انقلاب ۲۰ درصد از جامعه ۳۵ میلیون نفری کشور زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی بودند این در حالی است که الان در حکمرانی تامین اجتماعی نزدیک ۷۵ درصد جامعه ۸۵ میلیونی کشور زیرپوشش سازمان تامین اجتماعی هستند.

وی اضافه کرد: بر اساس اصل ۲۹ قانون اساسی هدف ما تحقق ۱۰۰ درصدی بیمه تامین اجتماعی برای آحاد جامعه است که در این ۲ سه سال فعالیت‌های نتیجه‌بخشی انجام شده است، به طوری که در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی بالغ بر ۲.۵ میلیون نفر در کشور زیرپوشش قرار گرفتند و امسال هم سه میلیون نفر زیرپوشش تامین اجتماعی قرار خواهند گرفت.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: سال گذشته طرح جدیدی در کشور شروع شد که در قالب آن زنان خانه‌دار با نرخ ۱۲، ۱۴ و ۱۸ درصد حداقل دستمزد بتوانند بیمه شوند که دانشجویان هم می‌توانند از این بیمه استفاده کنند ، از این طرح در استان اردبیل سال گذشته ۱۶ هزار نفر استفاده کردند و در مجموع ۱۰ هزار نفر پارسال در این طرح ثبت‌نام کردند.

وی در ادامه توسعه درمان رایگان را یکی از اولویت‌های اصلی سازمان تامین اجتماعی ذکر کرد و گفت: سال گذشته با دستور آیت‌الله رئیسی پوشش ۱۰۰ درصدی بیمه درمان در کشور محقق شد و بالغ بر۶ میلیون نفر از دهک‌های پایین جامعه در قالب بیمه سلامت زیرپوشش بیمه رایگان قرار گرفتند.

موسوی با بیان اینکه فعالیت‌های سازمان تامین اجتماعی در سه زمینه اصلی کسب و کار و بیمه ، درمان رایگان و سرمایه‌گذاری و حضور در اقتصاد کلان متمرکز شده است، اظهار کرد: این سازمان در حوزه سرمایه‌گذاری در ۹ هلدینگ تخصصی در حوزه‌های اقتصاد کلان، نفت ، گاز ، پتروشیمی، معدن، انرژی، دامداری و کشاورزی فعال است که در استان اردبیل هم ۲ تا سه پروژه در حال پیگیری است.

عرضه ۱۰۰ قلم داروی جدید به بازار/ رشد ۴۵ درصدی سود در صورت‌های مالی بنگاه‌های تامین اجتماعی

وی اضافه کرد: در ۲.۵ سال گذشته در حوزه دارو سازمان تامین اجتماعی جزو دستگاه‌های اول کشور در تولید و تامین دارو است و به طوری که تنها در سال گذشته سازمان تامین اجتماعی بیش از ۱۰۰ قلم داروی جدید به بخش درمان کشور عرضه کرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: با توجه به اینکه سرمایه سازمان تامین اجتماعی یک سرمایه بین‌ نسلی است تمام تلاش ما بر این است این سرمایه به بهره‌وری مطلوب برسد ، در این راستا در سال گذشته هم در رشد تولید و هم در رشد سود که شاخص اصلی به شمار می‌رود اتفاقات خوبی در سازمان افتاد ، طوری که بر اساس صورت‌های مالی در سال گذشته بالغ بر ۴۵ درصد رشد سود محقق شد.

موسوی در ادامه ناپایداری منابع را از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و گفت: مهم‌ترین مساله‌ای که از گذشته در سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین صندوق بازنشستگی کشور مطرح بوده ، بحران صندوق‌ها بوده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: صندوق تامین اجتماعی از بودجه دولت استفاده نمی‌کند بلکه بر اساس درآمد بیمه‌شدگان، در حوزه سرمایه‌گذاری فعالیت کرده و بر اساس درآمدی که دارد، به تعهدات خود که به چهار میلیون و ۳۰۰ هزار بازنشسته عمل می‌کند.

بدهی سازمان تسویه نمی‌شد، ماهانه باید ۲۵۰ هزار میلیارد ریال سود بانکی می‌دادیم

وی ادامه داد: بین سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۴۰۰ نزدیک به ۱۰۶ هزار میلیارد تومان برای انجام تعهدات و عمدتا پرداخت حقوق به صورت بی‌رویه از بانک‌ها استقراض شده بود که این اضافه برداشت که در صورت‌های مالی بانک رفاه وجود داشت، منجر به افزایش نقدینگی و برهم خوردن نظام پولی کشور می‌شد.

موسوی تصریح کرد: این میزان بدهی با حمایت‌های رئیس‌جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه و همکاران سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۱ تسویه شد، این اگر تسویه نمی‌شد ماهانه ۲۵۰ هزار میلیارد ریال باید سود بانکی می‌دادیم، در واقع دولت آیت‌الله رئیسی سازمان تامین اجتماعی را از ریل آینده‌خواری خارج و در ریل آینده‌سازی قرار داد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در ۲.۵ سال گذشته بالغ بر ۲۳۰ هزار میلیارد تومان تادیه بدهی شد، افزود: در صورت عدم تسویه این بدهی ما هم مشکلات ناشی از عمل به تعهدات را داشتیم و هم استقراض بی‌رویه باعث انتقال هزینه‌ها به آیندگان می‌شد و این ظلمی در حق آیندگان بود که این مشکل با حمایت شخص رئیس‌جمهور حل شد.

افزایش سرمایه ۴۵۰ هزار میلیارد ریالی سازمان تامین اجتماعی در بانک رفاه/ آینده تامین اجتماعی روشن است

وی اضافه کرد: علاوه بر این۴۵۰ هزار میلیارد ریال افزایش سرمایه در بانک رفاه محقق شد که در نظام بانکی اتفاقی بی‌سابقه در یک دهه اخیر به شمار می‌رود.

موسوی خاطرنشان کرد: در سال گذشته هر ماه بیش از ۲۵۰ هزار میلیارد ریال حقوق پرداخت می شد که حدود ۵۰ هزار میلیارد ریال آن کسری بود اما الان به لطف خدا و با استفاده از درامدهای بیمه‌ای و درامدهای داخلی، هر ماه بالغ بر ۴۰۰هزار میلیارد ریال به تعهدات اعم از پرداخت حقوق و مستمری بدون یک ریال استقراض از بانک انجام شد و در واقع در ۱۰سال اخیر بی سابقه است که تامین اجتماعی بدون استقراض از بانک حقوق مستمری بگیران را پرداخت کند.

موسوی با بیان اینکه آینده سازمان تامین اجتماعی علیرغم چالش‌ها روشن است، اظهار کرد: یکی از راهبردهای اصلی سازمان تامین اجتماعی توسعه خدمات در بخش‌های بیمه و درمان بوده است الان روزانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر انواع خدمات سرپایی در کشور ارائه می‌شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی یادآورشد: عمده این خدمات در ۴۰۰ مرکز درمانی ملکی از جمله در بیش از ۸۰ بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی که بعضی از آنها مانند بیمارستانهای میلاد و فیاض بخش در خاورمیانه نمونه هستند ارائه می شود در کنار آن روزانه ۱۳ هزار خدمات بستری به مراجعان ارائه می کنیم.

وی گفت: نخستین اولویت سازمان در حوزه درمان، علاوه بر توسعه خدمات کاهش پرداخت از جیب مردم بود. در این راستا مقرر شد خدمات درمانی برای بیمه شدگان بالای ۶۵ سال در هر مرکز درمانی سازمان رایگان شود علاوه بر این در مناطقی که سازمان بیمارستان ملکی ندارد طبق توافق به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مقرر شدهزینه های درمان و بستری بیمه شدگان بالای ۶۵ سال بدون فرانشیز باشد.

آزمون استخدام در سازمان تامین اجتماعی ۳۱ فروردین برگزار می‌شود

موسوی در پاسخ به سوالی در خصوص کمبود نیروی کادر درمان در مراکز سازمان تامین اجتماعی گفت: واقعیت این است که مشکلاتی در حوزه نیرو به ویژه نیروهای متخصص داریم برای حل این مشکل سال گذشته چهار هزار نفر جذب شد.

وی افزود: امسال هم برای جذب چهار هزار و ۹۰۰ نفر در بیمه و درمان برنامه ریزی شده است که چهار هزار نفر از این تعداد در حوزه درمان خواهد بود و آزمون آن ۳۱ فروردین ماه برگزار خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به سوالی در خصوص افزایش حقوق کارکنان سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: افزایش حقوق بر اساس قانون ابلاغ می شود منتهی مشکلی در بحث حکم همکاران بخش درمان وجود دارد که مربوط به سال‌های گذشته است. در این زمینه هم موضوع به هیات مدیره ارسال شده است و تلاش می‌کنیم این موضوع هم حل شود.

این مقام مسئول در ادامه در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سال جاری هم گفت: افزایش حقوق امسال در اردیبهشت ماه اعمال می‌شود. معمولا حقوق فروردین ماه از ۲۰ تا ۳۰ فروردین ماه بر اساس نرخ سال قبل پرداخت می‌شود رقم معوق هم خردادماه پرداخت خواهد شد.

موسوی در خصوص میزان افزایش حقوق هم گفت: موضوع افزایش حقوق هفته آینده در جلسه کانون عالی بازنشستگان بررسی و جمع‌بندی خواهد شد. هنوز مبلغ افزایشی مشخص نیست جمع بندی هیات مدیره کانون بازنشستگان از طریق وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به هیات دولت ارسال و با مصوبه دولت بر اساس قانون اعمال می شود بنابراین ضریب‌هایی که درباره حقوق امسال گفته می شود درست نیست.

۲۵ هزار میلیارد ریال پروژه در استان اردبیل در دست اجراست

وی در خصوص پروژه‌های در دست اجرای سازمان تامین اجتماعی در استان اردبیل هم گفت: همانند سایر استانها و مناطق تلاش می‌کنیم اهداف سازمان در این استان را هم محقق سازیم در این راستا در دو سال و نیم اخیر اتفاقات خوبی در استان افتاده و منابع خوبی جذب شده است به صوری که در حال حاضر ۲۵ هزار میلیارد ریال پروژه در مناطق مختلف استان در دست اجراست.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اضافه کرد: یکی از پروژه هایی که حدود ۱۵ سال از مطالبات به حق مردم بود افتتاح شعبه سه تیپ ممتاز در میدان وحدت بود که سال گذشته به بهره برداری رسید.

وی علاوه بر این موضوع درمانگاه تخصصی شماره ۲ هم با تهاتر ۶۰۰ میلیارد ریالی ساختمان اتوبوسرانی اردبیل با شهرداری و اختصاص ۱۰۵ میلیارد تومان در دست اجراست که امیدوارم تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

موسوی همچنین گفت: علاوه بر این فعالیت عمرانی هتل تنها پنج ستاره تامین اجتماعی در استان با چهار هزار میلیارد ریال برآورد هزینه آغاز شد و این هتل هم تا سال ۱۴۰۵ در اردبیل افتتاح خواهد شد.

به گفته مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، ساختمان مستقل تامین اجتماعی پارس آباد با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی، درمانگاه تخصصی بیمارستان سبلان، درمانگاه نمین، بیله سوار، مشگین شهر و خلخال و گرمی هم برای تامین نیازهای درمانی در دست اجراست که به تدریج به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴۴
در انتظار بررسی: ۰
United States of America
ناشناس
۲۲:۰۱ ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
آقا اگه سواد نداری برو کنار این افزایش مگه چیه
وقتی میگن مسولین بی سواد هستن همین است
United States of America
ناشناس
۰۰:۱۰ ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
حقوق را میخوان تازه محاسبه کنند من کسی را میشناسم بنده خدا زمین گیره هنوز عیدی براش واریز نشده ... واقعاً برای مدیریت تامین اجتماعی متاسفم با این مدیریتش
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۵ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
احسنت
Iran (Islamic Republic of)
‌علی
۰۹:۴۲ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
آقای موسوی لشکری و کشوری افزایش حقوق خودرو گرفتن تامین اجتماعی همیشه میلنگه چه کار میکنی بجنبید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۸ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
تا الان خواب بودید؟
چرا حالا میخواهید جمع بندی کنید الان که موقع پرداخت هست
Iran (Islamic Republic of)
ح
۰۷:۴۳ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
آقایان شما انصاف ندارید از ماحداقل بگیران بااین حقوق وسن خجالت نمی‌کشید یک ماه از سال گذشته هنوز نمی‌دانید چقدر حقوق بدهید یک سال گذشته چکار می‌کردید
Iran (Islamic Republic of)
مجیدوطنی
۰۱:۵۴ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
بادرود بشما مدیر عامل تامین اجتماعی انچه که بنام افزایش امده ۲۰ درصد دولتی و۴۰ درصد متناسب سازی هست که ۶۰ درصد وانچه شما برای بازنشستگان یک چهارم حداقلی که نصف این ادمها سابقهای زیر ۲۰ سال را دارند که نه انتطار اصفافه ونه حق کسی را میخواهند ضایع بشود حرف اینها اینکه سید بزرگوار اگر مثلا ۱۵ سال و۱۵ روز حقوق دارند عدالت وتراز دردرون سازمان را خواهانند برادر عزیر ۱۴ سال واقعا غیرت وتعصب بخرج دادند که شرایط خوب نبود حالا با درک اینکه بدهی های دولت درکف خیابانها جواب داده وانتظار دارند توسعه با دیدن همه چیز باید پیش برود وسبد واقعی را اگر امثال به ۳۰ میلیون میبیند چرا اگر ۳ میلیون حقوق تا به امروز بوده نهایت ۱۲۰۰ به ایشان افزوده خواهد شد به ۴۲۰۰ خوب حق ایشان نصف سبد به ۱۵ روز باید این باشد وسه گروه درون سازمان اگر ۳۷ هزار میلیارد حقوق میگیرند شما لطف کنید هرسه گروه را تفکیک اعلام کنید ببینیم سایر سطوحی ها چقدر وحداقلی های بقد هم خدمت کرده چقدر وزیر بیست ساله ها چقدر ما معتقدیم از ۳۷ هزار ۱۵ هزار به ۷۰ درصد حداقلی ها نیز شاید نرسد وسقف هرسه چقدر هست این درست نیست اگر افزایش بالا میخورد به ۱۲۰۰ وبیایم ۱۰ ازان را به سایر سطوحی ومبلغ نقدی هم اختصاص بدهیم عوام فریبی بیش نیست ومنطق هم اینرا ثابت میکند اختلاف حقوقها ببینید روزبروز ازهم نامتناسب تر میشوندوبه یکی ۱۲۰۰ وانکه ۱۰ درصد کمترهم هست اتفاق دیگه ای به ۵ میلیون افزایش شما فکر نمیکنید که دوسال اینها بدون افزایش وبه حداقلی دوتا ۱۰۰ درصد افزایش بخورد شاید ببینید سرجمع عدالت اینرا حکم میکند بگدریم ازعده ای که باید ۴۰ و۵۰ میلیون بگیرند ولی اتفاق خوب اینه ۲۰ میلیون و۱۵ میلیون و۱۰ میلیون بگیر سه گروه خدایی وپیامبری والی اخر هست ومنطقی وهزینه زیاد هم که بار سنگینی هست را باور داریم کم هم خواهد کرد وتراز من بعد از این هم میشود ویکبار برای همیشه با این منوال میشود جلو رفت ۲۲ درصد ۶۰۰ هزار هم نقدی یعنی چی به ننه مرده ۱۵ سال ۱۲۰۰ وفقط نقدی ایشان نصف افزایش ان فقط نقدی چرا اعتراص به این وضع نمیکنید وجلوی همه این زرنگ بازی ها گرفته بشود بخدا ظلم وحق کشی هست به امید پیروزی
United States of America
ناشناس
۰۰:۴۷ ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
فکر کنم رو دراگی...من که چیزی متوجه نشدم
Germany
ناشناس
۰۱:۳۴ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
کدوم بیمه رایگان آقای مدیر کل .بیمه مثلاً تکمیلی اول باید از جیب پرداخت کنیم چون هیچ بیمارستان و......بیمه آتیه سازان را قبول ندارم من بازنشسته با ماهی هفت ملیون که شصت هزار تومن هم بابت مثلاً بیمه تکمیلی کم میشه با این حقوق کم چطوری هزینه بیمارستان.یا ...... پرداخت کنم.....الان ۴ ماه هست فاکتور تحویل بیمه مثلاً تکمیلی دادم ولی هنوز پرداخت نشده.تورا خدا اینقدر شعار ندید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۶ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
ازسال جدید تاحالا کلی قیمت اجناس گران شده این آدم تازه می خواد حقوقا را جم بندی کنه متآسفم....
United States of America
ناشناس
۲۲:۱۷ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
سلام آقایان از خدا بی خبر ما جوانان دیروز که با تمام وجودمان در کارزار جنگ تحمیلی از جان مایع گذاشتیم و پیرمردان امروز که با روح وروان آنها بازی نموده و برای خود سرگرمی درست کرده اید با افزایش چندر گازی که انجام می‌دهید هی امروز وفردا کنید و نمی‌دانید موقعیکه فرزندان ونوه ها به دیدنشان می‌آیند و سفره خالی را جلوی آنها باز می‌کنند چقدر شرمگین می‌شوند ترا خدا دیگر بس کنید این وعده های پوچ را
Iran (Islamic Republic of)
خسرو
۱۳:۳۶ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
بدترین آدم روی زمین هستی هی پای دولت رابهمیان میکشی تاعزل نکننت بسه این همه چاپلوسی آنوقت که تیم پیروزی راقالبمان میکرداین وزیرکارفرماپرست حقمان رامیخوردو...کجابودی نترس آخرسرهمه میمیرندوهرچه داری به وراث میرسدولعنت ماهم پشت سرت آدم بی کفایت دروغگو
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۴۴ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
این وزیر ومدیر تامین اجتماعی سبک مغز چه میکنند با بازنشسته وکارگر
همش حرف های تکراری چرند وپرند
نفرین مردم وخدا بر شما بیسوادان دور قاپ چین
20درصد بخوره تو فرق سرتون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۵ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
پس تصویب مجلس برای افزایش حقوق بازنشستگان برای شما کشک است ????
Sweden
ناشناس
۱۰:۲۵ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
سلام
مدیریت تامین شما را به خداوندی خود خدا یک بار هم شده به حرفم گوش بدهید من نمی فهمم که آقایان این فرمول محاسبه افزایش حقوق را از کجا خریداری کرده اند خواهشا به عرایضم توجه کنیدوقتی دریافتی یک بازنشسته ۳۰ ساله ۹ میلیون ودریافتی یک ۲۰ ساله ۸ میلیون است چطور یک بازنشسته ۱۲ ساله ۳میلیون دریافت میکند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۱۴ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
لطفا کمی بیشتر بررسی نمایید همه چیز بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته حقوق بازنشسته ۲۰ درصد بخدا جوابگو نیست تقریبا اجناس و خدمات تا ۴۰درصد افزایش دارد
Iran (Islamic Republic of)
م. آزاد
۰۲:۴۲ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
..........چطور خقوق دولتی ها را میتونن سریع محاسبه کنن؟ دیواری کوتاهتر از دیوار بازنشستگان تامین اجتماعی پیدا نمیکنند! قانون گریزی، یاغیگری، فساد واختلاس در این دولت بطرز فجیعی افزایش یافته، فقط شعارهای دروغین، ووعده های توخالی، ...
Netherlands (Kingdom of the)
محمد
۰۱:۴۰ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
خجالت نمیکشید یک ماه از سال داره میگذرد هنوز توان ندارید حقوق این بازنشیتگان بیچاره را مشخص کنید
منتظر دستور کدخدا هستید اختیار ندارید
United States of America
ناشناس
۰۰:۱۳ ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
حرف از مدیریت نکن همیشه همین حقوق را هم با تأخیر پرداخت میکنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۸ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
دولت رییسی مردمی هست دلار رسونده ۶۵
اگر غیر مردمی بود چی ؟شاید میشد سی تومن
کاش دولت کمی غیر مردمی باشد ،اشباع شدن ملت از مزدمی بودن تیم اقتصادی دولت رییسی
Iran (Islamic Republic of)
حمزه
۲۲:۴۸ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
سلام جناب مدیر تو زیاد به خودت فشار نیار چون هنوز تا آخر سال خیلی راه هست تا آخر سال تصمیم میگیری چقدر اضافه بشه به حقوق بازنشستگان و تو تو رفاه باشی. بازنشستگان به درک. هیچ قشری از بازنشستگان تامین اجتماعی بدبخت تر و بی چاره تر نیست. نه همسان سازی. نه افزایش حقوق نسبت به حق قانونی و نه معدل 90درصد شاغلین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۰ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
ظاهرا همه بازنشستگان سر کار گذاشته شد ه اند وهنوز ازحقوق و افزایش آن و همسان‌سازی هیچ خبر ی نیست آقای وزیری که می گفت افزایش با حقوق فر وردین ماه پرداخت خواهد شد تا کام بازنشستگان شیرین شود حالا چی می‌گوید خرداد شاید واریزی ها انجام شود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۲۲ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
آقای موسوی هنوز خیلی زود است که شما ها به جمع بندی برسید بگذارید خرداد ماه هم تمام بشود وبعد برای بازنشستگان به جمع بندی برسید واقعا که خجالت چیز خوبیه
Iran (Islamic Republic of)
علی
۲۱:۲۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
اینا مردم را به بازی گرفتن نفسشون از جای گرم بلند میشه.
Netherlands (Kingdom of the)
بازنشسته
۲۱:۲۸ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
آقای موسوی فقط یادگرفته بگو ید ۲۰درصد مردم تحت پوشش تامین اجتماعی بودن اون موقع جمعیت ۲۰میلیون بود الان شده ۸میلیون بفکرمردم باشی هیچ خانواده ای باکمتراز ۳۰میلبون نمیتواند زندگی بکند
Iran (Islamic Republic of)
مهدی
۲۱:۱۷ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
آقای وکیل ونماینده دولت فقط وفقط کارشما، منحصرأ دادن حقوق به بازنشستگان میباشد وهیچکار دیگری ندارید، ازموقع منصوب شدن تنها عمل چشمگیر شما، پرداخت بدهی سازمان به نهادهای دولتی بوده، درحالیکه میتوانستید، طلبهای چندین ساله سازمان را با بدهیها به دولت تهاتر کرده ولااقل، ازدولت معظم، بدهیهایش را وصول میکردید، ضمنأ تکررأ، ازمبلغ پرواختی ماهیانه حقوقها صحبت نکنید، زیرا ازصندوق دولت داده نمیشود، از منابع و سود شرکتهای تابعه اعمال میشودو به دستورات ومناصب دولتی هیچگونه ارتباطی ندارد. دولتیان خودشان هرماهه مبالغ کلان و هنگفت برای انواع پرداختیها دارند، ولی تاکنون یکدفعه دررسانه ها اعلام نکرده اند و ملت را درجریان نگذاشته اند، متأسفانه اخبار تکراری سازمان را هرلحظه به لحظه رسانه ای کرده و در بلندگوها پخش میکنیدو همه مردم فکر میکنند فقط وفقط پولهارا به بازنشستگان میدهید. درحالیکه مدیران وکارکنان خودسازمان حقوقهاومزایای آنچنانی و کلان دریافت میکنند ولی آنرا هم اعلام نمیکنید. لطفأ کمی هم منصفانه و صادقانه رفتار نمایید. "سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز-مرده آنست که نامش به نکویی نبرند"
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۸ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
دررابطه با احکام حقوق رتبه بندی معلمین بازنشسته یکم مهر ۴۰۰ نیز رسیدگی تا در احکام بازنشستگی بهر ه مند شوند‌
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۶ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
در پرداختی های حقوق کارکنان شاغل وبازنشسته برابر عدالت اجتماعی و شفافیت مد نظر قرار گیرد .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۱ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
قبل از پیروزی انقلاب ۲۰ درصد از جامعه ۳۵ میلیون نفری کشور زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی بودند این در حالی است که الان در حکمرانی تامین اجتماعی نزدیک ۷۵ درصد جامعه ۸۵ میلیونی کشور زیرپوشش سازمان تامین اجتماعی هستند.
منت نزارین پولشو گرفتین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۷ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
ای ول به این همه خلاقیت باتمام تفاصیل خرجم به دخلمو نمیخوره به خاطر مسئولین مثل شما
Iran (Islamic Republic of)
اقی موسوی بازنشستگان هن صبری دارند
۱۵:۴۵ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
سلام آقای موسوی از حق الناس بترسید به شمامیگویم که به وزیر هم بگویید از خدا بترسید گر چه مهر پیشانی وریشه تسویه کار نمی کند مردم ستون فقراتشان شکسته جق این پیرمردان ومادر کمر خمیده را پایمال نکنید وگر نامردم هم فقرات شما را بدجوری خواند شکست
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته
۱۵:۱۷ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
خدا انشاءالله نصفت کنه که اینهمه وعده های دروغ تحویل میدید ،چرا تفاوت فروردین را به خردادحواله میکنید ،بااین تورم کمر شکن و ۲۰ در صد اضافه ،حالا بازهم خرداد؟
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته
۱۵:۰۶ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
تفاوت فروردین در خردا ماه پرداخت میشود چیست؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۶ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
خسته نباشید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
فوق العاده ویژه فرهنگیان را پیگیری نمایید لطفا. سپاس
Iran (Islamic Republic of)
باز نشسته
۱۴:۳۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
همون قدر که حقوق با درصد بالا برای بقیه می‌زنید برای بازنشسته هم بزنید
Germany
بازنشسته
۱۴:۳۲ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
احسنت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۶ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
انشاالله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۴ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
حالا برای اندک افزایش بخور و نمیر اما و اگرها گذاشتند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۳ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
احسنت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۲ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
چه جالب
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۶ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
مرد حسابی ماه تمام شد تازه شما به جمع بندی کذایی نرسید ید، بازنشستگی به غیراز مخارج زندگی مخارج درمانی هم داره .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۱ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
هیچ امیدی نیست با این حقوق ها کم برای یه بازنشسته چه کشوری چه تامین اجتماعی با این گرونی ها واقعا چیکار باید کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۳ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
باشه
آخرین اخبار