برنامه جام ملت‌های فوتبال زیر ۲۳ آسیا

جام ملت‌های فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا از دوشنبه ۲۷ فروردین ماه به میزبانی قطر برگزار می‌شود.

جام ملت‌های فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا به میزبانی قطر با دیدار تیم‌های میزبان و اندونزی از روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه جاری آغاز می‌شود. این رقابت‌ها با حضور ۱۶ تیم در ۴ گروه ۴ تیمی آغاز می‌شود.

گروه ۱

قطر، استرالیا، اردن، اندونزی

گروه ۲

ژاپن، کره جنوبی، امارات، چین

گروه ۳

عربستان سعودی، عراق، تایلند، تاجیکستان

گروه ۴

ازبکستان، ویتنام، کویت، مالزی

برنامه دیدار‌ها به شرح زیر است:

گروه ۱

 (دوشنبه ۲۷ فروردین)    ساعت ۱۶:۳۰     استرالیا  -اردن    

(دوشنبه ۲۷ فروردین)    ساعت ۱۹           قطر - اندونزی    

(پنجشنبه ۳۰ فروردین)    ساعت ۱۶:۳۰    اندونزی - استرالیا

 (پنجشنبه ۳۰ فروردین)    ساعت ۱۹         اردن - قطر    

(یکشنبه ۲ اردیبهشت)    ساعت ۱۹         اردن - اندونزی    

 (یکشنبه ۲ اردیبهشت)    ساعت ۱۹         قطر - استرالیا  

 گروه ۲

 (سه شنبه ۲۸ فروردین)    ساعت ۱۶:۳۰        ژاپن- چین    

 (سه شنبه ۲۸ فروردین)    ساعت ۱۹     کره جنوبی - امارات

    (جمعه ۳۱ فروردین)    ساعت ۱۶:۳۰     چین - کره جنوبی    

 (جمعه ۳۱ فروردین)    ساعت ۱۹         امارات - ژاپن    

 (دوشنبه ۳ اردیبهشت)    ساعت ۱۶:۳۰        ژاپن- کره جنوبی

(دوشنبه ۳ اردیبهشت)    ساعت ۱۶:۳۰        امارات مقابل چین    

گروه ۳

(سه شنبه ۲۸ فروردین)    ساعت ۱۹      عراق – تایلند

(سه شنبه ۲۸ فروردین)    ساعت ۲۱:۳۰    عربستان سعودی -تاجیکستان

(جمعه ۳۱ فروردین) ساعت ۱۹        تایلند -عربستان    

(جمعه ۳۱ فروردین) ساعت ۲۱:۳۰     تاجیکستان - عراق    

(دوشنبه ۳ اردیبهشت)    ساعت ۱۹        عربستان - عراق

(دوشنبه ۳ اردیبهشت)    ساعت ۱۹        تایلند –تاجیکستان

گروه ۴

 (چهارشنبه ۲۹ فروردین)    ساعت ۱۶:۳۰    ازبکستان- مالزی    

(چهارشنبه ۲۹ فروردین)     ساعت ۱۹     ویتنام - کویت

 (شنبه ۱ اردیبهشت)     ساعت ۱۶:۳۰     مالزی- ویتنام    

(شنبه ۱ اردیبهشت)     ساعت ۱۹     کویت - ازبکستان    

(سه شنبه ۴ اردیبهشت) ساعت ۱۹      ازبکستان- ویتنام    

 (سه شنبه ۴ اردیبهشت)    ساعت ۱۹     کویت - مالزی    

برنامه مرحله یک چهارم نهایی

بازی ۱ (پنجشنبه ۶ اردیبهشت)    ساعت ۱۷:۳۰     اول گروه A - دوم گروه B

بازی ۲ (پنجشنبه ۶ اردیبهشت)    ساعت ۲۱     اول گروه B - دوم گروه A

بازی ۳ (جمعه ۷ اردیبهشت)    ساعت ۲۱     اول گروه C - دوم گروه D    

بازی ۴ (جمعه ۷ اردیبهشت) ساعت ۱۷:۳۰    اول گروه D - دوم گروه C

دیدار‌های نیمه نهایی

بازی ۵ (دوشنبه ۱۰ اردیبهشت)    ساعت ۲۱     برنده بازی ۱- برنده بازی ۳    

بازی ۶ (دوشنبه ۱۰ اردیبهشت) ساعت ۱۷:۳۰     برنده بازی ۲- برنده بازی ۴

رده بندی و فینال

دیدار رده بندی (پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت) ساعت ۱۹ بازنده بازی ۵ – بازنده بازی ۶

دیدار نهایی (جمعه ۱۴ اردیبهشت) ساعت ۱۹ برنده بازی ۵ – برنده بازی ۶

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار