خودسازی و محرومیت‌زدایی مهمترین هدف اردوهای جهادی است

جانشین قرارگاه جهادی شهید محمدزاده با بیان اینکه خودسازی و محرومیت‌زدایی مهمترین هدف اردوهای جهادی است، گفت: این گروه جهادی با حضور در منطقه سیستان اقدام به خدمت بی منت با ارائه خدمات فرهنگی، عمرانی و اجتماعی کرده است.

حسن معتمدی مقدم   با اشاره به اینکه برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم حرکت در مسیر امیدآفرینی است، بیان کرد: انجام چنین فعالیت‌هایی یک اقدام ارزشمند و تاثیرگذار بوده که رضایتمندی مردم را به دنبال دارد.

وی افزود: قرارگاه جهادی «شهید محمد زاده» با اجرای یازدهمین اردوی جهادی خود در برخی از مناطق سیستان مانند زهک و جزینک اقدام به برگزاری رقابت ورزشی، تلاوت کرسی قرآن کریم، اعتکاف علمی، کارهای عمرانی و رفع بخشی از مشکلات معیشتی مردم کرده است.

جانشین قرارگاه جهادی شهید محمدزاده ادامه داد: این گروه جهادی همه ساله در یکی از شهرستان‌های سیستان و بلوچستان اقدام به برگزاری اردوی جهادی می‌کند تا علاوه‌بر خدمت بی منت به مردم بتواند از ظرفیت اوقات فراغت ایام نوروز نیز به بهترین شکل ممکن استفاده کند.

وی اظهار کرد: در این زمینه ساخت ۵۰ چشمه سرویس بهداشتی با همکاری کمیته امداد، بازسازی پنج مدرسه، توزیع ۲۵۰ بسته معیشتی و توزیع گوشت گرم در مدت حضور گروه جهادی شهید محمدزاده در منطقه سیستان انجام شده است.

معتمدی مقدم تاکید کرد: مهمترین اهداف اعزام گروه‌های جهادی خودسازی افراد، محرومیت زدایی، ایجاد روحیه نشاط و انگیزه در بین مردم مناطق محروم و روستائیان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.