شمسایی: انتخاب ۱۴ نفر نهایی تیم ملی سخت‌ترین کار برای من بود

سرمربی تیم ملی فوتسال پیش از آغاز جام ملت‌ها گفت:دشوارترین کار برای من و اعضای کادر فنی انتخاب ۱۴ بازیکن نهایی تیم ملی بود.

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به اینکه تیم ملی، اردو‌ها و مسابقات تدارکاتی پرفشار، اما مناسبی را پشت سرگذاشت، گفت: قبل از هر چیز باید از همه بازیکنانی که در چند اردو کنار ما بودند تشکر کنم، بازیکنان دوری از خانواده در تعطیلات نوروز را با عشق به پیراهن تیم ملی پذیرفتند و لازم است از همه آنها، خانواده‌های محترمشان، اعضای کادر فنی و فدراسیون فوتبال تشکر کنم که پا به پای ما در اردو‌ها حاضر بودند.

 او ادامه داد: دشوارترین کار برای من و اعضای کادر فنی انتخاب ۱۴ بازیکن نهایی بود. دلم نمی‌خواهد کلمه «خط خوردن» را به کار ببرم، چون معتقدم بازیکنانی که از اولین اردو دعوت شدند بهترین‌های حال حاضر فوتسال ایران هستند. کسی خط نخورده، بلکه تعدادی از بازیکنانی فقط در این تورنمنت همراه ما نیستند و دلایل فنی از جمله سبک بازی حریفان برای انتخاب ۱۴ نفر نهایی وجود داشت.
 
شمسایی با بیان اینکه لژیونر‌ها در شرایط نامناسبی به تیم اضافه شدند، افزود: مصدومیت بخشی از زندگی حرفه‌ای ورزشکاران است و ما به این شرایط عادت داریم، کسانی که وحید شمسایی را می‌شناسند می‌دانند من اهل بهانه‌جویی نیستم، به بازیکنانی که انتخاب کرده‌ام اعتماد کامل دارم و با تمام توان به مسابقات می‌رویم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بیان کرد: ترکیب اعزامی به مسابقات، مجموعه‌ای از بازیکنان جوان و البته میدان دیده در کنار بزرگتر‌هایی است که مطمئن هستم به مسابقات رونق می‌بخشند و AFC هم از حضور آنها خوشحال است.
 
او خاطرنشان کرد: برای انتخاب هر بازیکن ساعت‌ها با اعضای کادر فنی جلسه گذاشتیم و معتقدیم با این بازیکنان به لطف خدا، دعای مردم و حسن نیت پیشکسوتان فوتبال با جام قهرمانی به ایران برمی‌گردیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار