دستگاه‌ها ایده‌ها و طرح‌های خود را برای تحقق شعار سال ارائه کنند

استاندار لرستان تأکید کرد: ظرف یک هفته آینده دستگاه‌های اجرایی استان طرح‌های خود را در حوزه‌های مختلف برای تحقق شعار سال اعلام کنند.

فرهاد زیویار در یک‌صد و بیست و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی لرستان و نخستین جلسه این شورا در سال جاری با اشاره به دستور جلسه این شورا برای استفاده از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی در تحقق شعار سال، اظهار داشت: یکی از راه‌های جلب مشارکت مردم در جهش تولید، اطلاع‌رسانی است.

وی با اشاره به اینکه شعار سال ۱۴۰۳ همانند یک دهه گذشته حول محور «اقتصاد» نام‌گذاری شد، بیان کرد: امسال نقش مردم در مسیر ارتقای جایگاه اقتصادی کشور، پررنگ‌تر از گذشته ترسیم شد و معیشت آنها بیش‌ازپیش مورد تأکید قرار گرفته شده است.

استاندار لرستان با تأکید بر اینکه ایده‌پردازی و ارائه راهکارهایی برای تحقق این شعار در دستور کار دستگاه‌های اجرایی استان قرار گرفته است، بیان کرد: ظرف یک هفته آینده دستگاه‌های اجرایی استان طرح‌های خود را در حوزه‌های مختلف برای تحقق شعار سال اعلام کنند.

زیویار با اشاره به اینکه هرگاه مردم در میدان حضور داشته باشند هیچ خدشه‌ای در اساس کشور وارد نخواهد شد، بیان کرد: استفاده از ظرفیت ستاد تسهیل استان و شورای فرهنگ عمومی برای تحقق شعار سال اثرگذار خواهد بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.