چهار هزار و ۳۶۳ کلاس درس به همت دولت سیزدهم در سیستان و بلوچستان ساخته شد

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و ۳۶۳ کلاس درس استاندارد در قالب یک‌هزار و ۲۰۰ مدرسه به همت دولت سیزدهم در این استان ساخته شد.

میثم لک زایی مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: برای ساخت این مدارس بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی بیان کرد: یک هزار و ۲۳۳ کلاس درس در قالب ۴۵۵ مدرسه در این مدت بصورت مشارکتی و بقیه به صورت دولتی در سیستان و بلوچستان ساخته و تکمیل شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: همچنین در حال حاضر یک‌هزار و ۶۳۷ کلاس درس در قالب ۳۴۴ پروژه آموزشی در استان در حال ساخت است.

وی با قدردانی از حضور پررنگ و اثربخش خیرین مدرسه ساز در سیستان و بلوچستان گفت: تعهد خیرین نیک اندیش سال گذشته ۱۴ هزار و ۴۵۷ میلیارد ریال بوده که نسبت به سال ۱۴۰۱ رشد سه برابری داشته است.

لکزایی در خصوص هنرستان‌ها و شبانه روزی‌ها نیز افزود: ۳۰۷ کلاس درس همسو با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و فراگیری حرفه و گسترش عدالت آموزشی در سطح استان در حال ساخت است.

وی ادامه داد: هم اکنون ۳۵ سالن‌های ورزشی و استخر‌های در دست ساخت داریم که بهره برداری از آنها کمک قابل توجهی به توسعه ورزش در بین دانش آموزان استان می‌کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار