نمایندگی ایران در سازمان ملل:

اقدام نظامی ایران براساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل بود

نمایندگی ایران در سازمان ملل اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی بود.

 نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد اعلام کرد: «اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک ما در دمشق بود. موضوع را می‌توان به نتیجه رسیده تلقی کرد.»

نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد ادامه داد: « با این حال، اگر رژیم اسرائیل مرتکب اشتباه دیگری شود، پاسخ ایران به طور قابل توجهی شدیدتر خواهد بود. این درگیری بین ایران و رژیم سرکش اسرائیل است که آمریکا باید از آن دور بماند.»

پاسخ ایران به اسرائیل در پی حمله تل آویو به کنسولگری ایران در دمشق سوریه رخ می‌دهد.

 نمایندگی ایران در سازمان ملل روز پنجشنبه به وقت محلی نیز اعلام کرد: اگر شورای امنیت سازمان ملل متحد تجاوز رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک ما در دمشق را محکوم کرده بود و متعاقباً عاملان آن را محاکمه می‌نمود، شاید ضرورتی برای مجازات این رژیم سرکش توسط ایران وجود نداشت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۶ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
رژیم جعلی اسراییل که قانون سرش نمیشه اگه سرش میشد غزه را ویران وکودکان را قتل عام نمیکرد ..شیوه استعمار پیر انگلیس در دنیا همین گونه است .وارد می شود زمین میخرد کمی که جلو رفت مردم بومی را می کشد ونسل جدید وارد میکند .کاش هیتلر نسل انگلیس را منقرض میکرد .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۴ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
اقدام ایران در چارچوب قوانین بین المللی کاملاً مشروع بوده و دفاع مشروع از تمامیت ارضی کشور تلقی می شود. پاینده باد ایران بزرگ و قدرتمند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۵۲ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
دمتون گرم دلاور مردان نظامی ایران
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۳۰ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
سس مامان نتانیاهو
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۵۳ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
ما به اندازه کافی خویشتن داری کردیم اخه چقدر صبر چقدر حوصله کنیم اسراییل کثافت روزگار
Iran (Islamic Republic of)
دبیر ناحیه 2رشت
۰۴:۳۵ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
مرگ بر اسرائیل
آخرین اخبار