تنبیه رژیم صهیونیستی نتیجه درایت و حضور همیشگی مردم در صحنه است

استاندار قزوین گفت: اتفاقات بامداد امروز و تنبیه رژیم صهیونیستی با پشتوانه درایت و بصیرت ملت ایران و نتیجه حضور همیشگی مردم در صحنه است.

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در مراسم کلنگ زنی تقاطع غیر همسطح میدان دفاع مقدس-نسیم شمال-اقبالیه گفت: بصیرت، صبر، تدبیر و حضور همیشگی مردم در صحنه منشأ افتخار، بالندگی، پیشرفت، تعالی، استقلال و آزادی برای ایران اسلامی شده است.

وی اضافه کرد: اینکه نظام می‌تواند با افتخار و اقتدار در مقابل بدخواهان و کسانی که به ظاهر برخوردار از امکانات مادی هستند، بایستد و پوزه آنها را به خاک بمالد و اقتدار و بزرگی ملت ایران را فریاد بزند به دلیل بصیرت و درایت مردم است.

استاندار قزوین گفت: همان کشوری که در روز‌های نه چندان دور سران کشور‌های استکباری دنیا بدون اجازه از شاه کشور در آن حضور پیدا کرده و برای کشور و منطقه تصمیم گیری می‌کردند امروز تبدیل به یک قدرت عظیم شده است و امروز ملت و نیرو‌های مسلح جان برکف به آنها تفهیم کرد که جواب یک موشک آنها هزاران موشک است.

اعلایی اضافه کرد: بامداد امروز یکی از بزرگترین وقایع نظامی دنیا و یکی از مهم‌ترین اتفاقات تاریخ معاصر دنیا به دست با کفایت سپاه مقتدر رقم خورده است ولی هم اکنون در کمال آرامش به دنبال رشد و توسعه شهر هستیم و تمامی امور به حالت طبیعی در حال انجام است که این مهم بزرگی ملت ایران را می‌رساند.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: لیاقت مردم خیلی بیشتر از اینهاست و باید در بالاترین حد ممکن به آنها خدمت رسانی شود و امیدواریم پروژه‌هایی که امروز کلنگ زنی می‌شود و همچنین کار‌هایی که در سال جاری به سرانجام می‌رسد بتواند نشانه خوبی از عزم مسئولین برای سپاس گذاری از این مردم همیشه در صحنه باشد.

با اجرای احداث تقاطع غیر همسطح دفاع مقدس-نسیم شمال-اقبالیه، مبلغی بالغ بر ۶٠٠ میلیارد تومان یکی از گره‌های ترافیکی اصلی شهر قزوین و محل تردد مسافران ۹ استان کشور باز می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.