احداث دو ورزشگاه برای معلولان در دست اقدام است

مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: به دنبال ایجاد دو ورزشگاه به‌ جز ورزشگاه حضرت ابوالفضل برای افراد دارای معلولیت هستیم.

حمید صاحب، مدیرکل سلامت شهرداری تهران در دویست و بیست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مهمترین سرمایه ما کانون افراد دارای معلولیت است، اظهار کرد: ما تمام برنامه‌ها از اتاق فکر تا پایش را پشتیبانی خواهیم کرد و درخواست ما این است که سازمان بهزیستی کانون‌های ما را توسعه دهد.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌ها و اردو‌های فصلی برای معلولین، تصریح کرد: ۱۷۵ هزار نفر معلول هر دو هفته یکبار در روز‌های چهارشنبه در پارک‌ها گردهم می‌آیند.
صاحب تصریح کرد: ۲۰ هزار نفر در مسابقات ورزشی معلولین شرکت کردند که این اقدام در سال قبل برای اولین بار با همکاری سازمان بهزیستی برگزار شد.

مدیرکل سلامت شهرداری تهران با بیان اینکه اولین اقدام ما برای معلولین در حوزه حمل و نقل است، یادآور شد: پیشنهاد ما در حوزه تاکسی‌های اینترنتی بود و شهردار تهران نیز از موضوع استقبال کرد. این توان وجود دارد که از تاکسی‌های زیر نظر مدیریت شهری برای معلولان استفاده کرد.

صاحب با بیان اینکه ما بازی و تفریح را امری فانتزی و سرگرمی می‌دانیم درحالی که امری درمانی است، گفت: احداث ورزشگاه‌ها برای معلولان از برنامه‌های ما برای امسال است و به دنبال ایجاد دو ورزشگاه به جز ورزشگاه حضرت ابوالفضل هستیم.

برچسب ها: شهرداری ، ورزشگاه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار