تجمع طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در حمایت از مواجهه با اسراییل

اجتماع طلاب و حوزویان در حمایت از عملیات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی علیه رژیم اشغالگر قدس در مدرسه عملیه فیضیه قم برگزار شد.

 صبح یکشنبه اجتماع طلاب و حوزویان در حمایت از عملیات شامگاه شنبه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی علیه رژیم اشغالگر قدس که با عنوان «وعده صادق» صورت گرفت، در مدرسه علمیه فیضیه قم برگزار شد.

این تجمع در راستای حمایت از پاسخ قاطع نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در حمله پهپادی و موشکی به سرزمین‌های اشغالی بوده است.

طلاب و حوزویان قم در این اجتماع جنایات دردناک رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه و شهادت هزاران نفر از مردم فلسطین پس از عملیات طوفان الاقصی را محکوم کردند.

شعارهای «مرگ برآمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده»، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند»، «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده» از جمله شعارهای طلاب در این اجتماع ضدصهیونیستی بود.

تجمع کنندگان همچنین در شعارهایی از اقدام انتقام جویانه نیروهای نظامی کشور علیه اسرائیل غاصب که در روزهای گذشته با حمله هوایی به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه ۷ نفر از مستشاران عالی رتبه نظامی کشورمان را به شهادت رساندند، ابراز خوشحالی و از حملات کوبنده موشکی و پهپادی نیروهای هوافضا به سرزمین‌های اشغالی تقدیر کردند.

طلاب و حوزویان ضمن اعلام تبعیت از مقام معظم رهبری، آمادگی خود را در دفاع از اسلام و کشور و در برابر دشمنان قسم خورده اعلام کردند

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار