فرمانده کل ارتش:

رژیم صهیونیستی در صورت اقدامات تجاوزکارانه با مجازاتی سخت‌تر مواجه می‌شود

امیر سرلشکر موسوی گفت: اگر رژیم نامشروع صهیونیستی بخواهد بر اقدامات تجاوزکارانه خود اصرار کند، این بار با مجازاتی سنگین‌تر مواجه خواهد شد.

امیر سرلشکر سیدعبدالکریم موسوی، فرمانده کل ارتش گفت: خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگزاریم که ما را هم یکی از سربازانی قرار داد تا در این گوشمالی تنبیهی رژیم نامشروع صهیونیستی و در پاسخ به اشاره ولایت، سهمی داشته باشیم.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه رژیم نامشروع صهیونیستی با گذر از خطوط قرمز و مغایر قوانین بین‌اللملی به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی در دمشق، حمله تجاوزکارانه‌ای انجام داد و تعدادی از مستشاران ما را به شهادت رساند، اظهار داشت: سازمان‌های بین‌المللی باید ذیل بند هفت منشور سازمان ملل متحد به مجازات رژیم صهیونیستی می‌پرداختند؛ اما به دلیل قصور و اهمال آنها از یک سو و مطالبه عمومی ملت بزرگ ایران از سوی دیگر، ما اقدام به این عملیات تنبیهی کردیم.

امیر سرلشکر موسوی با اشاره به اینکه عملیات تنبیهی جمهوری اسلامی ایران به دست رزمندگان نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران با محوریت نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هم‌افزایی همه نیرو‌های مسلح و وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح انجام شد، افزود: لازم می‌دانم به همرزمان عزیزم در نیروی هوافضای سپاه و همه رزمندگان نیرو‌های مسلح در ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح تبریک و خداقوت عرض کنم، به دلیل این موفقیت بزرگ و یک بار دیگر هشدار می‌دهیم که اگر رژیم نامشروع صهیونیستی بخواهد بر اقدامات تجاوزکارانه خود اصرار بکند، این بار با مجازاتی سنگین‌تر و سخت‌تر مواجه خواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد: به سردمداران آمریکا نیز هشدار می‌دهیم که اگر در حمایت از رژیم صهیونیستی بخواهند ورود و یا مداخله کنند، تمام پایگاه‌ها و منافع آنها به‌خصوص پایگاه‌هایی که از آن به عنوان مبدا علیه جمهوری اسلامی ایران اقدامی صورت بگیرد، اهداف عملیاتی ما محسوب شده و مورد هدف قرار خواهد گرفت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۱۰ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
دلاوران ایران زمین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۰۶ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
انشاالله موفق و پیروز باشید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۵۲ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
مثلا الان بهش چی شد
آسیب اول و آخر برای ایرانی بیچاره است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۴۴ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
هرچی سخت بشه کشورها کمک شون میکنند همه را ساقط میکنند ما چطور در توان تون هست مال اونها را تو هوا ساقط کنیم ؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۳ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
سرلشکر موسوی تو که ارتشی هستی با سپاه صحبت کن بگو اینقدر خسیس بازی در نیاره دیشب اصلا موشک های سطح بالا و هایپر سونیک نزده
فقط موشک های بدرد نخور قدیمی سوخت مایع زده
حالا انگار چندتا خیبر و سجیل و خرمشهر و شهاب ۳ و فتاح میزد چی میشد خسیس خان
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۶ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
سرلشکر موسوی چرا لباس سپاه پوشیدن ؟
Iran (Islamic Republic of)
اداب
۱۵:۵۲ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
خواهشمندم آی پی دقیق کسانی که پیام نا امید کننده مینویسند شناسایی و به اشد مجازات محکوم شوند. برخی از اینها پیاده نظام دشمن اند در جنگ روانی. با تشکر.
آخرین اخبار