مبلغ تمامی بلیت‌های پرواز‌های باطل شده استرداد می‌شود

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به ابطال تمامی پرواز‌های داخلی و خارجی مبلغ بلیت پرواز‌ها استرداد می‌شود.

حسام قربانعلی، سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه طبق اعلام نوتام تمامی  پروازهای داخلی وخارجی  تا فردا  ۲۷ فروردین ماه  تا ساعت  ۶ صبح باطل شده است گفت: در خصوص ابطال پروازها به تمامی مسافران در این بخش از طریق پیامک اطلاع رسانی شده است.

وی افزود: مسافران پروازهای  ایران ایر که در روز ۲۶ فروردین ماه  امسال پرواز آنها باطل شده است می‌توانند برای بازگشت وجه بلیت خود به دفاتر فروش  شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران  ( ایران ایر ) یا محل تهیه  بلیت مراجعه کنند.

او  اظهار کرد: طبق قانون حقوق مسافری مبلغ بلیت به صورت کامل استرداد شده و مسافران می توانند مبلغ کامل را دریافت کنند و پس از برقراری پرواز ها دوباره اقدام به خرید بلیت کنند.

بازگشت هزینه بلیت پروازهای لغو شده امروز و بامداد فردا

همچنین وحید قربانی رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به انجام عملیات شجاعانه هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مواضع رژیم کودک‌کش صهیونیستی و اطلاعیه‌های هوانوردی صادره مبنی بر لغو پروازهای داخلی و خارجی در برخی از فرودگاه‌های کشور اظهار کرد: با توجه به اعلام باطلی پروازها و عدم استفاده از بلیت‌های خریداری شده توسط مسافران محترم، بدین وسیله اعلام می‌شود؛ طبق هماهنگی به عمل آمده، هزینه بلیت‌های خریداری شده برای پروازها از بامداد ۲۶ فروردین تا پایان زمان رفع محدودیت‌های پروازی که به دلیل ایمنی پروازها صورت‌گرفته، بدون کسر جریمه به مسافران بازگشت داده می‌شود.

وی افزود: مسافران محترم باید توجه داشته‌باشند که از محل خریداری بلیت (آژانس‌ها و سکوها و...)، هزینه‌های پرداختی را دریافت کنند.

برچسب ها: حمل ونقل ، پرواز
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار