تجمع مردم اردبیل در حمایت از حمله موشکی سپاه علیه رژیم صهیونیستی

جمعی از مردم اردبیل روز یکشنبه در حمایت از حمله موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع رژیم صهیونیستی تجمع کردند.

ده‌ها نفر از مردان و زنان اعم از نمازگزاران، خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم ظهر امروز به شکرانه حمله شب گذشته نیرو‌های مسلح ایران با محوریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی در انتقام حمله هوایی صهیونیست‌ها به ساختمان کنسولگری ایران در مقابل مسجد میرزا علی‌اکبر اردبیل تجمع کردند.

این تجمع خودجوش مردم اردبیل که شب گذشته نیز به صورت محدود برگزار شد، بار دیگر فریاد‌های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل را در پایتخت حسینیت در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به ویژه جنایت اخیر علیه ساکنان غزه همچنین اقدام متقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به تجاوز صهیونیست‌ها به ساختمان دیپلماتیک ایران در کشور سوریه طنین‌انداز کرد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل در سخنانی کوتاه با قدردانی از حاضران در این تجمع اظهار کرد: شب گذشته به حول قوه الهی نیرو‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس فرمان مقام معظم رهبری در پاسخ به رژیم صهیونیستی عملیات غرورآفرینی را انجام دادند و امیدواریم در آینده‌ای نه‌چندان دور نیز آزادی قدس شریف را شاهد باشیم.

رضوان باقلاچی افزود: مردم شریف و همیشه در صحنه اردبیل و به ویژه خانواده معظم شهدا پس از این اقدام مبارک با برقراری تماس‌های تلفنی و فرستادن پیامک‌ها و پیام‌های متعددی خواستار برگزاری تجمعی برای قدردانی و حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودند که امروز با حضور خود بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.

 امروز همچنین اقشار مختلف مردم خلخال با تجمع در مزار شهدای گمنام از اقدام مقتدرانه سپاه پاسداران در حمله پهپادی و موشکی شب گذشته به سرزمین‌های اشغالی فلسطین و رژیم غاصب و صهیونیستی اسرائیل تقدیر و از این اقدام ابراز شادمانی کردند.

در این مراسم که پیش از ظهر امروز با حضور مسئولین اجرایی انتظامی نظامی روحانیون و اقشار مختلف مردم خلخال برگزار شد، سید جواد یحیی زاده فرماندار این شهرستان در سخنانی اظهار کرد: از آغاز تاخت و تاز رژیم غاصب صهیونیستی از سال ۱۹۴۸ در سرزمین‌های اشغالی فلسطین تا امروز چنین حمله‌ای در تاریخ سابقه نداشته و حمله موشکی و پهپادی با این گستردگی به اسرائیل از سوی سبزپوشان سپاه و نیرو‌های مسلح کشورمان نشانه صلابت، قدرت و اقتدار انقلاب و نظام اسلامی است.

او اضافه کرد: این اقدام سپاه در راستای تحقق خواسته‌های به حق رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم بیدار ایران است، که خواهان جواب کوبنده به حمله موشکی و هوایی اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه و شهادت جمعی از سرداران و مستشاران سپاه در شهر دمشق بودند.

در این مراسم شرکت کنندگان با سر دادن شعار‌های کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از اقدام سپاه پاسداران در حمله موشکی و پهپادی به قلب رژیم اسرائیل صمیمانه تقدیرکرده و در این خصوص ابراز شادمانی و خوشحالی کردند.

بامداد یکشنبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی در پاسخ به حمله اخیر رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی در کشور سوریه و شهادت جمعی از مستشاران نظامی ایرانی خبر داد.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.