مردم قزوین تحقق وعده صادق را جشن گرفتند+ فیلم

مردم قزوین به شکرانه تحقق "وعده صادق" مبنی بر اقدام شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انتقام از جنایات رژیم صهیونیستی برای به شهادت رساندن فرماندهان ایران اسلامی در میدان آزادی این شهر جشن گرفتند.

مردم ولایتمدار و انقلابی استان قزوین بعدازظهر امروز با حضور در پیاده راه میدان آزادی این شهر از اقدامات شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو‌های مسلح کشور علیه رژیم غاضب و کودک کش صهیونیستی حمایت کرده و جشن و شادی برپا کردند.

مردم دیار مینودری با شعار‌های "مرگ بر اسراییل"، "مرگ بر صهیونیست" و همچنین تقدیر و تشکر از نیرو‌های مسلح کشور، به اقتدار جمهوری اسلامی ایران افتخار کردند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

رژیم صهیونیستی روز دوشنبه سیزدهم فروردین ماه جاری با حمله موشکی به سفارت جمهوری اسلامی در دمشق، چندتن از فرمانداران رشید انقلاب اسلامی را به شهادت رسانده بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار