عملیات وعده صادق در دل دشمنان هراس انداخت

جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: عملیات "وعده صادق" که شب گذشته از سوی جمهوری اسلامی با هدف تنبیه رژیم صهیونیستی دشمن را به هراس انداخت. 

سرهنگ پاسدار ابوالفضل طاهرخانی جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اصحاب رسانه استان قزوین، گفت: امروز موشک‌های بالستیک کشورمان با برد ۲ هزار کیلومتر هر دشمنی را به وحشت انداخته که همه اینها نشان از اقتدار جمهوری اسلامی است.

وی به عملیات وعده صادق شب گذشته اشاره کرد و یادآور شد: به برکت خون پاک شهدای عزیز به ویژه شهید حسن تهرانی مقدم، شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید علی آقابابایی و شهید محمدرضا زاهدی انتقام خود را گرفتیم، اما بدانید که این تنها گوشه‌ای از اقتدار جمهوری اسلامی بود.

سرهنگ پاسدار طاهرخانی ادامه داد: وقتی شهید تهرانی مقدم دنبال تجهیزات نظامی بود برخی غافلان داخلی می گفتند موشک لازم نداریم، اما دیشب رزمندگان اقتدار کشورمان را نشان دادند و به دستور مقام معظم رهبری لبیک گفتند.

این مسئول بیان کرد: عملیات وعده صادق بی نظیرترین عملیات نظامی بود که به واسطه نفس قدسی رهبر معظم انقلاب شکل گرفت و امیدواریم هر روز شاهد این اقتدار و سربلندی باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.