قدردانی و حمایت فرماندار تفتان از پاسخ پشیمان کننده سپاه پاسداران به رژیم شکست خورده صهیونیستی

فرماندار تفتان از پاسخ پشیمان کننده سپاه پاسداران به رژیم شکست خورده صهیونیستی پیام قدردانی به شرح ذیل صادر کرد.

 علیرضا شهنوازان  با صدور پیامی از اقدام پشیمان کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حمله رژیم جعلی صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق، قدردانی و مراتب حمایت همه جانبه خود را ابراز داشت.

  پس از اقدام قاطع و بازدارنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بمباران مواضع حساس رژیم شکست خورده صهیونیستی با صدور پیامی ضمن قدردانی از این موثر، حمایت همه جانبه در راستای اهداف سپاه پاسداران و از مجاهدت واقعی ابراز داشت.
در متن این پیام قدردانی آمده است:

                 بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الَّذينَ يُقاتِلونَ في سَبيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيانٌ مَرصوصٌ﴿سوره مبارکه الصف آیه ۴﴾
خداوند کسانی را دوست می‌دارد که در راه او پیکار می‌کنند گوئی بنایی آهنین‌اند!
علیرضا شهنوازان گفت: رحمت واسعۀ خداوند برآن مادران و پدرانی که شما شجاعان نبرد در میدان کارزار و‏‎ ‎‏مجاهدان با نفس در شبهای نورانی را در دامن پاکشان تربیت نمودند،مژده باد به شما‏‎ ‎‏جوانان برومند در تحصیل رضای پروردگار که از بالاترین سنگرهای روحانی و جسمانی‏‎ ‎‏ظاهری و باطنی پیروزید. مبارک باد 
پاسخ قاطع به جنایات بی شرمانه رژیم کودک کش صهیونیستی در نقض آشکارحقوق بشر در نسل کشی مردم مظلوم غزه و زیر پا گذاشتن حقوق بین المللی در حمله به کنسولگری ایران در دمشق که منجر به شهادت بهترین رزمندگانمان گردید، مطالبه ای ملی و به حق از جانب یکایک ملت مقاوم ایران اسلامی برای مجازات پشیمان کننده رژیم صهیونیستی بود که این مطالبه را با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس به عینه نشان دادند، به فضل الهی برابر وعده صادقی که داده شده بود این انتقام، به موقع  و سخت توسط رزمندگان شجاع ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محقق گردید.
پاسخی درهم کوبنده که عیار و توان نظامی و قدرت بازدارندگی مجاهدان ما را به رخ مستکبران عالم کشید، حمله ای چند وجهی و پیچیده با ترکیبی از صدها پهپاد و موشک تولید شده توسط غیور مردان کشورمان، قدرتی که مایه امید و خوشحالی دوستان ما و آزادگان جهان گردید و بهت و وحشت دشمنان را بهمراه داشت.
شهنوازان تصریح کرد: امروز رزمندگان ما که فرزندان خالقان حماسه هشت سال دفاع مقدس هستند با این انتقام درس آموز، بار دیگر ملت قهرمان ایران اسلامی را سرافراز و سربلند کردند و باعث افزایش عزت ایرانی در سراسر دنیا شدند.
اقدامی به موقع که برای فلسطین قهرمان و مردم مظلوم و مقتدر غزه، امیدآفرین و پشتوانه عزم، اراده و انگیزه مقدس و مصمم مقاومت برای ابطال‌ رویای دشمن صهیونیستی از تشدید جنایت گری های فجیع و وحشیانه و ادامه نسل کشی، محاصره ضد بشری، گرسنگی و قحطی‌سازی برای پایان تاب آوری و تسلیم باریکه غزه قرار داد.
نماینده دولت در شهرستان تفتان: نیز همراه با ملت قهرمان ایران اسلامی و همه آزادی خواهان جهان ضمن قدردانی از مجاهدان فی سبیل الله در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با حمایت قاطع و همه جانبه از این اقتدار غرور آفرین، با ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام،ابراز می دارد: شهیدان بزرگی در این راه مقدس، مشتاقانه جان خود را فدا کردند و ما معتقدیم و این باور ماست که برکت خون این شهدا باعث سرعت‌گیری افول رژیم صهیونیستی گردیده است و ما نیز با ادامه دادن راه شهدای عزیزمان تا نابودی کامل این غده سرطانی یک لحظه از پای نخواهیم نشست.


علیرضا ــ شهنوازان ــ فرماندار.ــ تفتان

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار