مجوز احداث تله‌کابین علی‌آبادکتول اخذ شد

شهردار علی آباد کتول از پایان مراحل اداری اخذ مجوز تله کابین این شهرستان خبر داد.

ابوذر اسفندیاری پور عصر امروز یکشنبه ۲۶ فروردین در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان گفت: بودجه ۱۴۰۲ علی آباد کتول ۲۱۰ میلیارد بود که ۱۳۵ میلیارد تومان تحقق یافت.

وی با بیان اینکه بدهی قطعی شهرداری در پایان ۱۴۰۲ حدود ۱۵ میلیارد تومان بود، افزود: بودجه امسال ۲۲۸ میلیارد تومان است که ۴۹ درصد عمرانی و ۵۱ درصد امور جاری شهرداری بوده که ۶۸ درصد نسبت به بودجه تحقق یافته سال گذشته شهرداری رشد یافته است.

شهردار علی‌آباد کتول با اشاره به اینکه در سال جدید۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای روشنایی این شهرستان درنظر گرفته شده است، افزود: برای آسفالت معابر شهری این شهرستان ۱۵۰۰ تن قیر در نظر گرفته‌ایم.

این مقام مسئول در خصوص روند اجرای پروژه تله کابین علی آباد کتول توضیح داد: مجوز‌های لازم احداث تله‌کابین اخذ شده و روند عقد قرارداد احداث تله‌کابین علی‌آبادکتول با سرمایه‌گذار بخش خصوصی در مراحل پایانی است و بزودی شاهد عملیات اجرایی این پروژه شاخص استانی هستیم.

وی با تاکید اینکه به زودی عملیات اجرایی این پروژه مهم استانی با اعتبار اولیه حدود ۷۰۰ میلیارد تومان آغاز می‌شود، تصریح کرد: همه بند‌های این توافقنامه با سرمایه‌گذار بخش خصوصی مورد بررسی قرار گرفته و آنچه در این پروژه برای ما بسیار مهم بوده و اولویت دارد، مباحث زیست‌محیطی و منابع‌طبیعی است که باید به طور کامل رعایت و اجرا شود.

شهردار علی آباد کتول تعریض محور اصلی شهر علی آباد کتول با اعتبار هفت میلیارد تومان را از اولویت‌های شهرداری این شهرستان برشمرد و اضافه کرد: به منظور کسب درآمد پایدار پروژه دو منظوره کردن جایگاه سوخت در این شهر انجام می‌شود.

منبع: ایسنا

برچسب ها: تله کابین ، شهرداری
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.