عامل تشویش اذهان عمومی در اردبیل شناسایی و دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از شناسایی و بازداشت فردی که در روزهای اخیر اقدام به تشویش اذهان عمومی کرده بود، خبر داد.

جلال آفاقی با اشاره به شکست رژیم جعلی و کودک‌کش و متجاوز اسرائیل در افکار عمومی و تنفر جهانی نسبت به جنایت‌های صهیونیستی، بر لزوم هوشیاری در مقابل عملیات گسترده و هجمه روانی دشمنان تاکید کرد.

وی افزود: در حال حاضر و با ناامیدی متجاوزان از جنگ‌های سخت، نبرد برای تسخیر اذهان در اولویت دشمن و رسانه‌های استعماری است.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل ادامه داد: غول‌های رسانه‌ای دشمن با استفاده از تاکتیک‌ها و فراتاکتیک‌ها و به مدد وسایل ارتباط جمعی وابسته، تمام تلاش خود را جهت وارونه جلوه دادن وقایع و بازنمایی غیرواقعی به جای واقعیت‌گرایی به کار بسته‌ است.

آفاقی با اشاره به برخی گزارش‌ها از محتواهای تولید شده در فضای مجازی در پی عملیات پیروزمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در قالب حق شرعی و قانونی و طبیعی دفاع و در صیانت از حقوق ملت شریف ایران و کشور عزیزمان صورت گرفت، ضمن تاکید بر هوشیاری کاربران در مواجهه با چنین محتواهای رسانه‌ای اظهار کرد: نشر و بازنشر محتواهایی در فضای مجازی که در راستای اهداف عملیات روانی رژیم خبیث صهیونیستی قرار گیرد، جرم است و با عامل یا عاملین قاطعانه برخورد خواهد شد.

وی در این خصوص از شناسایی فردی توسط گشت سایبری که اقدام به نشر اکاذیب در فضای مجازی می‌کرد خبر داد و افزود: دقایقی بعد از شناسایی، فرد مذکور در یکی از مناطق اردبیل بازداشت شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.