مجازات سنگین در انتظار سارقان بزرگراه صدر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره زورگیران پرونده بزرگراه صدر گفت: اینگونه سرقت‌ها که با تهدید سلاح است، مجازات سنگینی در حد محاربه دارد.

 سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه بازسازی صحنه زورگیری در بزرگراه صدر در جمع خبرنگاران گفت: ما از شهروندی که توانست تصویر وقوع جرم را تصویربرداری کند سپاسگزاریم چرا که با انتشار از آن به همکاران انتظامی کمک کردند.

وی افزود: زمانی که از سامانه ۱۱۰ مطلع شدیم در تلاش شبانه روزی با کاراگاهان در کمتر از ۲۴ ساعت این افراد را توانستیم در مخفیگاهشان پیدا کنیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: این افراد به دلیل ترس از شناسایی شدن از تهران متواری و در استان دیگری مخفی شدند و هر گونه ارتباطشان را قطع کردند.

وی ادامه داد:، اما تجربه و تجهیزات نیروی پلیس باعث دستگیری و انتقال آنها شد.

سردار محمدیان گفت: اینگونه سرقت‌ها که با تهدید سلاح هست مجازات سنگینی در حد محاربه دارد.

وی افزود: دستگاه قضائی با توجه به نوع سرقت اشد مجازات را در نظر خواهد گرفت امیدواریم عبرتی برای سایر مجرمین باشد و بدانند دیر یا زود به دام قانون گرفتار می‌شوند.

سردار محمدیان با اشاره به اینکه مردم باید به پلیس اطمینان داشته باشند، گفت: همچنین شهروندان باید فرصت را از سارقین بگیرند و از مواردی مانند قفل کودک استفاده شود چراکه می‌توان از وقوع چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان کرد: اولین مدعی کشف این جرم دادستانی بود و اعلام شد که پرونده در اسرع وقت رسیدگی می‌شود.

وی در خصوص صدای تیراندازی گفت: صدای تیراندازی توسط ماموری که در مأموریت نبوده، اما با فاصله متوجه سرقت می‌شود رخ داده است، اما باید گفت خود متهمان سلاح داشته‌اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۸ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
هر موقع زورگیران را وسط میدان آزادي در ملأ عام اعدام کرديد میدونم که به اشد مجازات میرسند در غير اين صورت هيچ کاری انجام نداده اید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۱ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
ملکت همین توریش در تب و تاب و هیجانات ناخواسته روبروست این رفتارها با کمک اجانب برای ضربه روانی بر مردم تعریف میشود که لازم است. فرهنگ قانون روانی جامعه. پیشدستانه برهمه و خودمان تبین شود تا جای گله گذاری از خلافکاری.و ترویج بی قانونی و هرج و مرج طلبان همچون در اغتشاشات گذشته که همسو و خواست دشمن نیز همین هست باقی نگذارد ..با قوانین بازدارنده و....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۰۱ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
واقعا باید مجازات سختی درنظر بگیرید دیگه اینطور با سلاح مردم را تهدید به مرگ کنند جای تاسف داره
آخرین اخبار