ایران به هیچ وجه دنبال جنگ‌افروزی در منطقه نیست

معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه دنبال جنگ افروزی در منطقه نیست.

محسن پناهیان گفت: حمله سپاه پاسداران به مواضع صهیونیسم تنها گوشه ای از توانمندی سپاه معظم را به نمایش گذاشت وگرنه کشور ما از قدرت و توان بالای بازدارندگی و تسلیحات نظامی به روز و هوشمند برخوردار است.

معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل افزود: حمله پهپادی و موشکی ایران گوشه ای از تنبیه و سیلی به گوش صهیونیسم جهانی بود اما انتقام اصلی باقی است و اگر این رژیم دست از پا خطا کند برای همیشه باید نابود شدن خود را در برابر چشمانش متصور شود.

به گفته او، شادمانی مردم از این پاسخ کوبنده نمود و نشانی از اعتماد مردم ایران به نظام و ارزش های دینی بود و همه به این باور رسیدند که گنبد پوشالی صهیونیسم با تلنگری از سوی جمهوری اسلامی ایران نابود شدنی است.

پناهیان افزود: هرچند رسانه های معاند و برخی فریب خوردگان داخلی سعی کردند تا فضای کشورمان را دیروز و امروز متشنج نشان دهند اما مردم عزتمند ایران به روند عادی زندگی خود پرداخته و هیچگونه ترس، یاس و ناامیدی در جامعه حاکم نبود.

او تصریح کرد: سپاه پاسداران قبل از عملیات تاکید کرده بود که به هیچ وجه در این عملیات اهداف تجمعات انسانی را نشانه نمی گیرد بلکه موشک ها و پهپادها با گذر از کشورهای عراق، سوریه و اردن مواضع رژیم خبیث صهیونیستی را نشانه رفته اند.

معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: هرچند رژیم صهیونیستی تله ها و ضدآفندی را در برابر حملات دیروز تدارک دیده بود اما این یورش غرورآفرین رزمندگان اسلام خانه عنکبوت را از بن و اساس منهدم کرد.

پناهیان گفت: جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه دنبال جنگ افروزی در منطقه نیست و تلاش می کند تا امنیت و آرامش منطقه را حفظ و به تقویت آن کمک کند اما اعلام می کنیم با هر رفتار خصمانه و ناجوانمردانه برخوردی کوبنده خواهیم داشت.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.