در طرح‌های عمرانی به پیوست فرهنگی توجه شود

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: طرح‌های عمرانی استان پیوست فرهنگی نیاز دارد و این مهم باید به جد پیگیری شود.

 حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام در نشست با جمعی از هنرمندان این استان به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: در این دولت تلاش زیادی برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام شده است، اما باید به حوزه فرهنگی هم بیش از پیش توجه و زیرساخت‌های این بخش نیز تکمیل شود.


بیشتر بخوانید


وی با تاکید بر شناسایی بزرگان استان به مردم، افزود: همه بزرگان در هر حوزه و نهادی باید پاس داشته و به مردم معرفی شوند.

امام جمعه شهرکرد در ادامه با تبریک عملیات غرورآفرین کشور در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: هنر وقتی در ظرف تعهد و تخصص زمانی که در ظرف تعهد قرار می‌گیرد نتیجه آن به نمایش گذاشتن عرصه توان نظامی کشور در شامگاه شنبه بود.

نکونام بیان داشت: اگر بخواهیم برای هنر متعهد مصداق پیدا کنیم در نظام جمهوری اسلامی مصادیق زیادی می‌توان برای آن ارائه داد و راهی که شهید تهرانی‌مقدم گشود را متخصصان متعهد کشور دنبال کردند تا به این درجه از توان نظامی و موشکی در جهان دست پیدا کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: عرصه تعهد ایمانی هیچگاه گرفتار حواشی نمی‌شود و راه درست را در پیش می‌گیرد و خداوند به آن برکت و امداد می‌دهد.

امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه پاسخ قاطع ایران به جنایات رژیم صهیونیستی جهان را انگشت به دهان گذاشت، اظهار داشت: ایران اسلامی به فضل الهی در جایگاه قدری قرار گرفته و برای نخستین بار عملیاتی اجرا کرد که قبل از آن کسی جرات انجامش را نداشت و موفق هم اجرا شد.

وی افزود: پاسخ تنبیهی ایران به جنایات رژیم صهیونیستی سبب شد تا جبهه مقاومت جان تازه‌ای بگیرد و قوت پیدا کند و آنهایی که باید بترسند، از نظام جمهوری اسلامی بترسند.

نکونام با اشاره به مانع‌تراشی‌های دشمن در مسیر نظام جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: موانع زیادی پیش رو داریم و خوب می‌دانیم که در مسیری که انتخاب کردیم مشکلات زیاد است، اما باید آن را تحمل کرد تا به پیروزی نهایی دست یابیم.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در پاسخ به مطالبات مطرح شده در این نشست از سوی هنرمندان حاضر، اظهار داشت: انتظارات و مطالبات دو طرفه‌ای وجود دارد که نمی‌توان آن را نادیده گرفت، اما بهتر است کار را در راس بگذاریم و با هم‌افزایی و وحدت کار‌ها را پیش ببریم.

نکونام اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب روی وحدت تاکید زیادی دارند از همین رو این موضوع باید سرلوحه کار ما قرار گیرد و باید بدانیم هر کجا کار خوب پیش نمی‌رود به سبب این است که مهره‌ها به خوبی در کنار هم قرار نگرفته‌اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.