واگذاری ۲۷۶ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد ایلام

همزمان با سراسر کشور۲۷۶ واحد مسکونی در آئینی به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور ریاست محترم جمهوری به مددجویان کمیته امداد استان ایلام واگذار شد.

مدیرکل کمیته امداد ایلام در این آیین با ارائه گزارشی از خدمات مسکن کمیته امداد استان گفت: از سال گذشته تا کنون ۳۷۴ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان در دست ساخت بوده که امروز ۲۷۶ واحد آنها واگذار و مابقی نیز با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی به زودی واگذار می‌شوند.

ناصر مرادی پویانی افزود: این واحد‌های مسکونی با مشارکت کمیته امداد، بسیج سازندگی، بنیاد مستضعفان، راه و شهرسازی، شرکت گاز و بنیاد مسکن ساخته شده‌اند.

وی ادامه داد: سال گذشته در مجموع تعداد یک هزار و ۹۸۰ خدمت مسکن شامل ساخت، خرید، بهسازی، ساخت فضای جانبی و لوله کشی گاز برای مددجویان استان انجام گرفته که در این زمینه بیش از ۴۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تصریح کرد: ساخت و تأمین مسکن به عنوان گران‌ترین خدمت کمیته امداد برای مددجویان در اولویت برنامه‌های کمیته امداد استان بوده و استان ایلام هم اکنون یکی از استان‌های پیشتاز کشور در زمینه ارائه خدمات عمرانی و مسکن به مددجویان است.

برچسب ها: ساخت و ساز ، مسکن
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.