سیلی مدافعان امنیت به اسرائیل خرسندی ملت را به دنبال داشت

امام‌جمعه موقت سراوان گفت: سیلی محکم و پاسخ مقتدرانه و موشکی مدافعان امنیت موجی از خرسندی و خوشحالی را میان ملت ایران، جبهه مقاومت و تمامی آزادی‌خواهان جهان به دنبال داشت.

  حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مختار سابکی در مراسم اجتماع مردمی در حمایت از پاسخ مقتدرانه و موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشار به اینکه شب گذشته شاهد سیلی محکم مدافعان امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بودیم که موجی از خوشحالی و خرسندی را برای ملت شریف ایران، جبهه مقاومت و تمامی آزادی‌خواهان جهان را به دنبال داشت، بیان کرد: دلاور مردان و مجاهدان سپاه پاسداران وظیفه خود را به خوبی انجام دادند حال نوبت ماست که به وظیفه خود یعنی جهاد تبیین عمل نماییم.

وی افزود: اگر صاحبان تریبون روشنگری و بصیرت‌افزایی انجام ندهد دشمن واقعیت را در رسانه و فضای مجازی به گونه‌ای دیگر جلوه می‌دهد.

امام‌جمعه موقت سراوان ادامه داد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری جهاد تبیین واجب عینی است پس وظیفه تک‌تک ما مردم این است که به روشنگری ابعاد این پاسخ بپردازیم در غیر این صورت دشمن این پیروزی عظیم را به شکست تبدیل می‌کند.

وی با بیان اینکه رسالت ما جهاد تبیین است، خاطرنشان کرد: رژیم کودک‌کش صهیونیستی که به بیماران نیز رحم نکرده و در غزه با ظلم و جنایات هزاران زن و کودک را به شهادت رسیده امید به رسانه و فضای مجازی دارد تا از این طریق شکست خود را جبران کند.

امام‌جمعه موقت سراوان تصریح کرد: نیروهای مقتدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کاری عظیم انجام دادند پس ما نیز باید هوشیار و با تمام توان پای کار جهادتبیین باشیم.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین سابکی اذعان کرد: دشمن وحدت و امنیت ما را مورد آماج حمله قرار داده و در فضای مجازی به دنبال برهم زدن وحدت و از بین بردن امنیت است لذا ما باید با بصیرت و آگاهی فریب دسیسه دشمن را نخوریم.

برچسب ها: امام جمعه ، رژیم غاصب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار