پیگیر رفع مشکلات نسخه‌نویسی الکترونیکی در سراوان هستیم

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سراوان گفت: پیگیر مرتفع نمودن مشکلات زیرساختی مربوط به نسخه‌نویسی و ارجاع الکترونیک در بیمارستان‌ها و مراکز تحت پوشش هستیم.

 سعید مساعد در جلسه ستاد اجرایی برنامه سلامت خانواده که با حضور فرماندار و اعضای ستاد برگزار شد، بیان کرد: از جمله موارد مهم بیان شده جهت دستیابی مطلوب به اهداف برنامه می‌توان به افزایش مشارکت اجتماعی افراد و گروه‌ها در زمینه اطلاع‌رسانی برنامه سلامت خانواده و نظام ارجاع و استفاده از فرصت‌های موجود در سطح شهرستان اشاره کرد.
 
وی افزود: همچنین صدور مجدد ابلاغ اعضای کمیته‌های برون بخشی از جانب فرماندار در جهت حضور منظم و پیگیری مطلوب مصوبات مطرح شده و برقراری ارتباط و هماهنگی متقابل بهداشت و درمان با دهیاری، شهرداری و بخشداری‌ها در خصوص اطلاع از اهمیت و مزایای نظام ارجاع با رعایت مسیر ارجاع در جهت کاهش هزینه‌های پرداختی از جیب مردم و پیگیر و مرتفع نمودن مشکلات زیرساختی مربوط به نسخه نویسی و ارجاع الکترونیک در بیمارستان ها و مراکز تحت پوشش هستیم.
 
لازم به ذکر است سعید تجلیلی فرماندار سراوان نیز در این جلسه ضمن تأکید بر اهمیت سلامت و بهداشت جامعه و افزایش پیگیری‌های مربوط به کاهش هزینه‌های پرداختی و رضایت مردم با ارائه خدمات مطلوب در سطوح ۱ و ۲ را مهم برشمرد و بر ادامه برگزاری مستمر کمیته‌های اجرایی برنامه سلامت خانواده و نظام ارجاع تأکید کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار