تلاش برای تحقق سیاست های قوه قضاییه

در راستای تحقق سیاست های قوه قضاییه و به منظور رفع موانع و مشکلات شوراهای حل اختلاف خوزستان، رئیس توسعه حل اختلاف استان از مجتمع های شماره ۲، ۳، ۴ و ۵ شورای حل اختلاف اهواز بازدید کرد.

حجت الاسلام عبدالحمید امانت بهبهانی گفت: در سال جدید که بنام جهش تولید با مشارکت مردم از سوی مقام معظم رهبری مزین شد باید همه در تحقق این شعار با رویکرد ترویج و نهادینه فرهنگ صلح و سازش در جامعه و کاهش چشمگیر ورودی پرونده ها به دادگاه ها با مشارکت و استفاده از ظرفیت مردمی تلاش های مضاعفی داشته باشیم.

او می‌گوید: قضات و اعضای خدوم شوراهای حل اختلاف استان در سال جدید باید از تمامی ظرفیت ها در جلب رضایتمندی مردم و ایجاد صلح و سازش پرونده ها استفاده و بهره ببرند.

رئیس توسعه حل اختلاف خوزستان ادامه داد: در سال ۱۴۰۳، جهت رفع مشکلات، نیازها و موانع پیش روی مجتمع های شورای حل اختلاف استان، برنامه ریزی و راهبرد های دقیق و اثرگذار صورت می پذیرد و در این سال جایگاه شوراهای حل اختلاف خوزستان، به فضل الهی و کمک همکاران عزیز ارتقاء خواهیم داد.

حجت الاسلام امانت بهبهانی در ادامه با اشاره به عملیات غرور آفرین وعده صادق نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در پاسخ به جنایتهای رژیم منحوس صهیونیست در تجاوز به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق، این عملیات را بسیار ارزشمند و بازدارنده عنوان کرد و اظهار داشت: اسرائیل در این عملیات افتخار آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیرغم حمایت های استکبار و کشورهای غربی، هیچ غلطی نتوانست انجام بدهد و مطمئن باشید که سربازان این وطن عزیز هر گونه تعرض به خاک ایران اسلامی با پاسخ های کوبنده و عبرت آموز به آنها خواهند داد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.