پوریافر اعلام کرد؛

بازارچه دست‌فروشان تهرانسر، توسعه می‌یابد

شهردار منطقه ۲۱ تهران در جلسه ساماندهی بساط گستران از برنامه‌ریزی دقیق، آسیب شناسی و رسیدگی به مشکلات با هدف گسترش و نگهداشت بازارچه تهرانسر در منطقه خبر داد.

در جلسه ساماندهی بساط گستران ثابت و سیار تهرانسر در منطقه ۲۱ که با حضور مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل و صنایع شهر، مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران، شهردار منطقه ۲۱، معاون خدمات شهری و محیط زیست، رؤسای ادارات بازرسی و حراست، پلیس راهور و اجراییات برگزار شد؛ به لزوم گسترش بازارچه تهرانسر با بررسی مشکلات، آسیب شناسی و برنامه‌ریزی دقیق رسیدگی شد.

محمدرضا پوریافر شهردار منطقه ۲۱ تهران با بیان مطلب فوق گفت: رفع سد معبر در پیاده‌رو، رفع مشکل ترددی و گره گشایی ترافیکی و ارتقا سطح رضایتمندی شهروندان و کسبه و رونق اقتصاد دست‌فروشان در محل بازارچه از اهداف برپایی این بازارچه است.

وی در ادامه گفت: این معضل در همه جای تهران وجود دارد و بحث دست‌فروشان و جمع‌آوری آنها و رفع سد معبر، کار بسیار راحتی نیست و باید طبق ساز و کار دقیق و درست پیش رفت.

سعید بیگی مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل و صنایع شهر ضمن تشکر از اجرای این طرح در منطقه ۲۱ گفت: امروزه به یک خرد رسیده‌اید که می‌توان کار را به طور کامل‌تری انجام دهید. شهرداری باید با حضور مستمر خود پای کار و با نظارت دقیق در حفظ و نگهداشت و توسعه این بازارچه تلاش کند.

مسعود رنجبریان مدیر عامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران در ادامه این جلسه بیان کرد: باید در خصوص دست‌فروشان و توسعه و نگهداشت بازارچه، منطقه در محور اصلی کار قرار گیرد و با آسیب شناسی این طرح، توان خود را در توسعه و نگهداشت این بازارچه با کمک نیروی یگان ادامه دهد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۸ ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
تو تمام پیاده روها باید گلدونای بزرگ حفاظ دار و درختچه دار گذاشته بشه تا جا پیدا نکنن بساط کنن
آخرین اخبار