اعلام محدودیت‌های ترافیکی مراسم روز ارتش در بندرعباس

ممنوعیت و محدودیت‌های ترافیکی مراسم ۲۹ فروردین و روز ارتش در بندرعباس اعلام شد.

سرهنگ مجید صالح پور رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان گفت: از ساعت ۲۳ امشب ممنوعیت تردد وسایل نقلیه از محدوده منبر پانهو در بلوار ساحلی تا خور گورسوزان اجرا می‌شود.

وی افزود: از ساعت ۲۴ امشب نیز از خور شیلات محدوده خواجه عطا به سمت اسکله شهید حقانی ودور برگردان اسکله حقانی در هردو باند هم باند شمالی و باند جنوبی محدودیت توقف خواهیم داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان از شهروندان بویژه رانندگان وسایل نقلیه خواست از ساعت ۶ صبح فردا چهار شنبه که ممنوعیت تردد از خورشیلات تا دور برگردان اسکله شهید حقانی اعمال می‌شود و این ممنوعیت در باند‌های شمالی و جنوبی صورت می‌پذیرد با پلیس نهایت همکاری لازم را داشته باشند.

سرهنگ صالح پور از رانندگانی که قصد تردد در این محور‌ها در ساعات اعلامی دارند خواست برای تردد از مسیر‌های جایگزین از بلوار امام خمینی و بلوار امام حسین و بلوار شهید رجایی استفاده کنند.

وی افزود: کلیه خیابان‌های که به بلوار خواجه عطا و بلوار آیت الله طالقانی در محدوده طرح منتهی می‌گردند در ساعات اجرای طرح مسدود می‌شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان گفت:در صورت هرگونه تردد و پارک وسایل نقلیه در بلوار ساحلی در مسیر‌های ذکر شده، خودرو توسط یدک کش حمل وبه مکان امن انتقال داده می‌شود که لازم است رانندگان به این نکات و تذکرات پلیس در ساعت اجرای مراسم توجه جدی داشته باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار