فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳

سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد: کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ می‌بایست در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی نامه مشمولان حضوریابند.

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

این دسته از مشمولان باید روز شنبه یکم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان اعزامی باید واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.

مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی، شناسنامه و مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است، عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

این سازمان در این اطلاعیه متذکر شده است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق کانال خبر سربازی در پیام‌رسان‌های داخلی (سروش، روبیکا و ایتا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۹ ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
پسرایی که دانشگاه رفتن و ببرید سربازی .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۳۹ ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
همان موشک‌های درست کن اعزامی به خدمت ول کن دیگه برای بیگاری میخواه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۲۸ ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
ارتش حرفه ای تاسیس کنید
سپاه و ارتش و بسیج رو تجمیع و ادغام کنید

اینهمه پرسنل.اینهمه سرباز.اینهمه بودجه.اینهمه پادگان و پایگاه و اردوگاه و قرارگاه و مرکز آموزشی با کمترین کارایی و بازدهی بدرد نمیخوره

کلا ۵ تا هواپیمای قراضه داریم با دونیروی هوایی و صد پایگاه و ۱۰۰ هزار پرسنل
نیروی دریایی و زمینی هم به همین نحو

فقط الان نیروی هوافضای سپاه و پهپاد کارایی داره مابقی فقط بودجه هدر میدن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۵۵ ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
با سلام ختمت دوستان خیلی ها از زمان سو استفاده می کنند و گازوئیل را بصورت غیر مستقیم و در حجم خیلی زیاد قاچاق می کنند دولت جلوی ان ها را بگیرد با تشکر
آخرین اخبار