بازدید بیش از یک میلیون نفر از نمایشگاه‌های عمومی و تخصصی

معاون اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه با بیان اینکه پارسال بیش از یک میلیون نفر از نمایشگاه‌های عمومی و تخصصی برگزار شده در کرمانشاه بازدید کردند، از برنامه‌ریزی برای برپایی ۲۸ نمایشگاه در سال جاری خبر داد.

حامد وفاپور معاون اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه با بیان اینکه سال گذشته در مجموع ۲۴ نمایشگاه عمومی و تخصصی در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه واقع در انتهای پارک شاهد برگزار شد، گفت : از این تعداد هشت نمایشگاه تخصصی و ۱۶ نمایشگاه عمومی بود که از مهمترین نمایشگاه‌های عمومی می‌توان به نمایشگاه بهاره، پاییزه و شب یلدا اشاره کرد. مهمترین نمایشگاه‌های تخصصی نیز شامل نمایشگاه هفته پژوهش، صنعت ساختمان، تجهیزات و ادوات کشاورزی، توانمندی‌های تولیدی و صادراتی غرب کشور و... بود.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع در سال گذشته حدود یک میلیون و ۴۰ هزار نفر از این نمایشگاه‌ها بازدید داشتند که حدود ۸۰۰ هزار بازدید مربوط به نمایشگاه‌های عمومی و ۲۴۰ هزار بازدید هم مربوط به نمایشگاه‌های تخصصی بود.

معاون اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه در ادامه از تدوین تقویم نمایشگاهی کرمانشاه برای سال جدید نیز خبر داد و عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته بنا داریم امسال ۲۸ نمایشگاه عمومی و تخصصی برگزار کنیم.

وفاپور اولین نمایشگاهی که برای امسال در نظر گرفته شده و قرار است در اردیبهشت ماه برگزار شود را نمایشگاه «خدمات عروس و سالن‌های زیبایی» اعلام کرد که برای اولین بار در کرمانشاه برپا می‌شود.

به گفته وفاپور، نمایشگاه‌های پاییزه، شب یلدا و فروش بهاره نیز برای امسال در نظر گرفته شده است.

معاون اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه همچنین از برنامه‌ریزی برای برپایی نمایشگاه‌های توانمندی‌های تولیدی و صادراتی، لوازم‌خانگی، صنایع‌دستی، فرش، هفته پژوهش، صنعت ساختمان، گل و گیاه، جهیزیه و... نیز برای سال ۱۴۰۳ خبر داد.

وفاپور با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است امسال نمایشگاه‌های بیشتری در کرمانشاه برگزار شود، ابراز امیدواری کرد بازدید‌های نمایشگاه‌های امسال از مرز یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر بگذرد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار