ارتش اجازه هیچ تعرضی را به مرز‌های کشور نخواهد داد

فرمانده ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران اجازه هیچ تعرضی را به مرز‌های کشور نخواهد داد.

 امیرشاطری در برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری شبکه خاوران با اشاره به اینکه ارتش برای دفاع از کشور همیشه حاضر است گفت: تا ارتش حضور دارد و مردم نیز پشتوانه ارتش هستند دست تعرضی به مرز‌های ایران دراز نخواهد شد.

وی افزود: اگر دست تعرضی به مرز‌های ایران دراز شود و پایی به مرز ایران وارد شود ضربه محلکی به آنها زده می‌شود.

فرمانده ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی با توجه به اینکه امروزه دشمن جنگ شناختی را پیش گرفته است افزود: نیروی مسلح به عنوان نیرویی همگام با سپاه، فراجا و مرزبانی حضور دارد و امنیت پایدار را ایجاد می‌کند، اما مردم نیز باید نسبت به این جنگ شناختی هوشیار باشند.

امیرشاطری گفت: اگر وحدت داشته باشیم هیچ دشمنی نمی‌تواند با ما مقابله کند.

فرمانده ارشد آجا درخراسان جنوبی با اشاره به اینکه از سال گذشته تا کنون بیش از هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی و فرهنگی در استان از سوی ارتش هزینه شده است افزود: ساخت پادگان نهبندان در سال گذشته، ساخت پادگان قاین، تحویل ۷۲۰ واحد در فاز یک، دو و سه، ۴۸۰ واحد در فاز چهار، بیش از ۷۰۰ واحد در فاز پنج تحویل نیرو‌های مسلح می‌شود.

امیر شاطری گفت: همچنین ساخت مجتمع فنی حرفه‌ای، سالن تیراندازی و باشگاه بدنسازی از دیگر اقدامات ارتش در خراسان جنوبی است.

وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران قلب تپنده همه‌ی نیرو‌های مسلح است و امسال روز ارتش را باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهیم کرد.

فرمانده ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران ارتشی خداباور و با اخلاص و روحیه ایثارگری دارد و توانسته همه‌ی نقشه‌های دشمن را نقشه بر آب کند.

امیر شاطری با اشاره به اینکه در اوایل جنگ تجهیزاتی نداشتیم افزود: اکنون ارتش با استفاده از جوانان وتجربه متخصصان به دانش جدید دست پیدا کرده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.