تاریخ اعزام به خدمت مشمول تا پایان خدمت برادر تمدید شد

معاون فرماندهی انتظامی گیلان از تعیین تکلیف اعزام به خدمت ۲ برادر مشمول خبر داد.

سرهنگ اسماعیل رجب‌زاده، معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: برابر ماده ۴۴ قانون خدمت وظیفه عمومی در مواردی که ۲ برادر همزمان در شرایط اعزام به خدمت قرار دارند، در صورتی که یکی از برادران در حال خدمت باشد، برادر دیگر در صورت نداشتن غیبت تا پایان خدمت برادر خود می‌تواند تاریخ اعزامش را تمدید کند.

او افزود: مشمول بدون غیبت جهت تمدید تاریخ اعزام به خدمت می‌بایست به همراه برگ اشتغال به خدمت برادر جهت تمدید تاریخ اعزام به خدمت به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه کند.

به گفته معاون فرماندهی انتظامی گیلان، در مواردی که تاریخ اعزام به خدمت ۲ برادر همزمان باشد، تاریخ اعزام به خدمت یکی از آنان به مدت ۲ ماه تمدید می‌شود و درصورت ارائه گواهی اشتغال به خدمت، مشمول می‌تواند تا پایان خدمت دوره ضرورت برادر حین خدمت از تمدید تاریخ اعزام به خدمت بهره‌مند شود.

سرهنگ رجب‌زاده تصریح کرد: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام رسان‌های داخلی (سروش، ایتا و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.