آغاز ثبت سفارش کتاب‌های درسی از چند روز آینده

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان یزد، از آغاز ثبت سفارش کتاب‌های درسی از چند روز آینده خبرداد.

رضایی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان یزد گفت: زمان ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ برای پایه‌ها و رشته‌های تحصیلی از چند روز آینده آغاز می‌شود. 

وی ادامه داد: ثبت‌نام‌ها برای پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی، هشتم، نهم، یازدهم و دوازدهم از چند روز آینده و همچنین پایه‌های ورودی مقاطع تحصیلی (اول ابتدایی، هفتم و دهم) نیز از دهم تیر آغاز می‌شود.

رضایی خاطر نشان کرد: ثبت سفارش کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ دوره‌های تحصیلی آموزش ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم و کتاب‌های درسی تکمیلی دوره اول متوسطه ویژه دانش‌آموزان استعداد‌های درخشان و همچنین کتاب‌های درسی دانش‌آموزان استثنایی از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند my.gov.ir یا پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش my.medu.ir و یا سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی www.irtextbook.ir و برابر جدول تقویم زمانی پیوست انجام و پیرو آن کتاب‌های درسی، بر اساس سفارشات ثبت‌شده در سامانه، توزیع می‌شود. اصلاح سفارش کتاب‌های همه دوره‌های تحصیلی از دهه سوم تیر توزیع به منطقه و سپس به مدارس نیز از شهریورماه صورت می‌گیرد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان یزد همچنین با اشاره به اینکه دانش آموزان کلاس اولی باید در طرح سنجش شرکت کنند گفت: شیوه نامه ثبت نام کلاس اولی‌ها هم از نیمه اردیبهشت ماه به آموزش و پرورش ابلاغ می‌شود و طبق آن ثبت نام الکترونیک این گروه را خواهیم داشت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار