برگزاری رژه نیرو‌های مسلح به مناسبت روز ارتش در سنندج + فیلم

به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور مراسم رژه نیرو‌های مسلح در سنندج برگزار شد.

رژه نیرو‌های مسلح در سنندج در محوطه لشکر ۲۸ پیاده کردستان  با سخنرانی استاندار کردستان، نماینده ولی فقیه در کردستان برگزار شد.

در این آیین یگان‌های نمونه ارتش آخرین توان نظامی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

از ۲۱ فروردین و شهادت سپهبد صیاد شیرازی تا سوم اردیبهشت شهادت امیر سپهبد محمدولی قرنی به عنوان دهه بزرگداشت ارتش جمهوری اسلامی نامگذاری شده است.

استاندار کردستان در این آیین اظهار کرد: اسلامی بودن، ولایی بودن، مردمی بودن، خودکفایی، انضباط و سادگی از ویژگی‌های بارز ارتش جمهوری اسلامی ایران است که این ارتش را نسبت به سایر ارتش‌های دنیا متفاوت کرده است.

اسماعیل زارعی کوشا تاکید کرد: امروز با تکیه بر توانمندی‌های نظامی و دفاعی، کشور ایران اسلامی یکی از بزرگترین قدرت‌های نظامی دنیا است.

وی با اشاره به عملیات غرورمندانه سپاه پاسداران در حمله به اسرائیل بیان کرد: این اقدام گوشه‌ای از توانمندی ایران توسط نیروی هوافضای سپاه با همراهی پدافند هوایی ارتش، در پاسخ به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه بود.

استاندار کردستان با اعلام اینکه این اقدام تنبیهی موجب امیدآفرینی در بین آزادگان جهان شد، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه اسلام بنا نهاده شده و براساس فرامین رهبر حکیم انقلاب امروز دست به اقدامی می‌زند که همه دشمنان و دوستان ملت را در دنیا انگشت به دهان می‌گذارد.

زارعی‌کوشا تصریح کرد: این اقدام غیورمردان سپاه در وعده صادق، تمام کسانی را که دل در گرو آزادگی دارند خوشحال و امید را در قلب آنان زنده کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.