انسداد ۲۰ محور در جنوب سیستان و بلوچستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت:در اثر بارندگی و طغیان رودخانه های محلی  ۲۰ محور اصلی، فرعی و روستایی در جنوب سیستان و بلوچستان مسدود شد.

 شهرام مبارکی گفت: محورهای اصلی نیکشهر_ چابهار،دلگان _ذهکلوت،ایرانشهر _دلگان، کنارک_زرآباد و محور های فرعی فنوج _اسپکه،دلگان_جلگه،بمپور_جلگه،ایرانشهر _مهرستان، بریس_چابهار، نیکشهر_ بنت، جلگه _ چاه اسحاق،فنوج_کتیج_رمشک، چاهان_زرآباد، قصرقند_ نیکشهر، بمپور _دلگان، محور مرزی ریمدان و محورهای روستایی ایرانشهر _ خیرآباد، بمپور_بهشت آباد، بمپور_فیروز آباد و کشاری کستک در جنوب استان بر اثر بارندگی ها و طغیان رودخانه های محلی تا اطلاع ثانوی مسدود می باشند. 

وی با بیان اینکه ۵۰ گشت راهداری در قالب ۳۴۰ نیروی راهدار و با ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در محورهای جنوب استان در آماده باش کامل هستند، ادامه داد: پس از بارندگی‌های اخیر با تلاش نیروهای راهداری ریزش برداری در محورهای جنوب استان انجام و از انسداد محور جلوگیری به عمل آمده است. 

مبارکی تصریح کرد: هم اکنون به جز این ۲۰ محور، سایر راه‌های ارتباطی اصلی، فرعی و روستایی باز بوده و تردد در آنها جریان دارد. 

وی خاطر نشان کرد: هم استانی‌های عزیز می‌توانند از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت راه‌های جنوب استان مطلع شوند.

برچسب ها: راهداری ، سیل
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.