اختتامیه هفتمین جشنواره مدرسه عشق در رشت

آیین اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق عصر امروز در تالار مرکزی رشت برگزار شد.

هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق عصر امروز (چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه) با برگزاری آیین اختتامیه و معرفی نفرات برگزیده در تالار مرکزی رشت خاتمه یافت. 

سردار علی مقواساز، معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین کشور در این مراسم با بیان اینکه حدود ۱۰۰ هزار بسیجی در شبکه بزرگ فرهنگی بسیج فعالیت دارند، گفت: در این جشنواره نیز شاهد خلاقیت بسیجیان به ویژه نوجوان در محور‌های مختلف بودیم.

او افزود: یکی از مزیت‌های این دوره، گستردگی این جشنواره در همه جغرافیای کشور بود و از همه اقصی نقاط ایران آثار به هفتمین جشنواره مدرسه عشق ارسال شد.

معاون بسیج مستضعفین تصریح کرد: با توجه به اینکه بیش از ۷۵ هزار اثر به این جشنواره ارسال شد، این تعداد اثر با هیچ جشنواره‌ای قابل قیاس نیست که البته شبکه بزرگ فرهنگی بسیج پتانسیل بیشتری نیز دارد و به طور حتم طی سال‌های آتی شاهد افزایش تعداد اثر به این جشنواره خواهیم بود.

سردار علی مقواساز، معاون فرهنگی سازمان بسیج

به گفته سردار مقواساز، ۲۹ هزار اثر از ابتکارات پایگاه‌های بسیج به این دوره از جشنواره مدرسه عشق ارسال شده است و همه آثار ارسال شده به این جشنواره قابل دسترسی برای عموم مردم است. 

مدرسه عشق رکورددار آثار ارسالی در جشنواره‌ها است

سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این مراسم گفت: با توجه به اینکه بیش از ۷۵ هزار اثر به دبیرخانه این دوره از جشنواره ارسال شد، این تعداد رکورددار آثار در جشنواره‌ها در سطح کشور به شمار می‌رود.

سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه قدس گیلان

او افزود: یکی از مزیت‌های هفتمین جشنواره مدرسه عشق این است که همه افرادی که در دبیرخانه و کار‌های اجرایی آن حضور داشتند، از جوانان دهه هشتادی هستند که در عین جوانی از تجربه خوبی نیز برخوردارند و برنامه‌ریزی بسیار مناسبی برای این جشنواره داشتند.

فرمانده سپاه قدس گیلان تصریح کرد: اعتقاد به ظرفیت مردمی و اعتماد به جوانان از اهداف اصلی هفتمین جشنواره مدرسه عشق بود که می‌توان با اعتقاد به این اصول از مشکلات عبور کرد.

منبع: ایرنا

اختتامیه هفتمین جشنواره مدرسه عشق در رشت

این جشنواره سراسری در ۱۱ محور و ۶ قالب شامل سرود و موسیقی، هنر‌های تجسمی، ادبیات نشر مکتوب و دیجیتال، هنر‌های تصویری و نمایشی، ابتکارات و ایده‌های جدید پایگاهی و پویانمایی برگزار شد، ۷۵ هزار اثر به هفتمین جشنواره مدرسه عشق ارسال شد و ۲ هزار و ۹۰۰ اثر در ۲ سطح بررسی و به مرحله کشوری راه یافت که از این میان ۳۵۰ اثر به مرحله نهایی راه یافته است.

اختتامیه هفتمین جشنواره مدرسه عشق در رشت

آیین اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی مدرسه عشق عصر امروز با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، معاون فرهنگی سازمان بسیج، فرمانده سپاه قدس گیلان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، استاندار و جمعی کثیری از آحاد مردم در تالار مرکزی رشت برگزار و از ۵۰ اثر منتخب این جشنواره تجلیل شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.