اخبار نیروی انتظامی قزوین؛

از کشف گازوئیل قاچاق در بوئین زهرا تا کشف ۲ تن چوب قاچاق در کلنجین

مهم‌ترین حوادث قزوین امروز چهارشنبه بیست و نهم فروردین ۱۴۰۳ را در این بسته خبری بخوانید.

سرهنگ وجیه الله عبدی فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تردد مشکوک یک دستگاه کامیون باری از محور سگزآباد - بوئین زهرا بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱ و پلیس آگاهی این شهرستان برای بررسی موضوع اعزام شدند.

وی افزود: خودرو مورد نظر پس از مدتی تعقیب و مراقبت در ورودی شهر بوئین زهرا متوقف شده و در بازرسی از آن یک مخزن مخفی که به شیوه ماهرانه به منظور قاچاق سوخت تعبیه شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا با اشاره به اینکه در این عملیات ۳ نفر دستگیر و ۱۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف شد، بیان کرد: ارزش ریالی این محموله قاچاق حدود ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

دستگیری عاملان قاچاق مواد مخدر در پوشش خانواده ۴ نفره

سرهنگ وجیه الله عبدی فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا گفت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال مقادیر قابل توجهی از مواد مخدر توسط یکی از افراد سابقه دار به شهرستان بوئین زهرا، بررسی موضوع در دستور ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: متهم که با یک دستگاه سواری پراید به همراه همسر و ۲ فرزند خود به سمت بوئین زهرا در حال حرکت بود در ورودی شهر متوقف و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا با اشاره به کشف ۹ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود، بیان کرد: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.

کشف ۲ تن چوب قاچاق در کلنجین

سرهنگ علی زرینی فرمانده انتظامی شهرستان آوج گفت: ماموران پاسگاه انتظامی کلنجین حین گشت زنی در حوزه استحفاظی خود، به یک دستگاه وانت نیسان، حامل چوب جنگلی مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی افزود: پس از توقف خودرو و در بازرسی از آن ۲ تن چوب درخت گردو که فاقد هرگونه مجوز حمل از اداره جنگلبانی و منابع طبیعی بود کشف و یک نفر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آوج با بیان اینکه ارزش ریالی این محموله حدود ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده، بیان کرد: متهم به مراجع قضائی معرفی شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.