آزمون استخدام پیمانی متمرکز سازمان تامین اجتماعی در فارس برگزار شد

همزمان با سراسر کشور، آزمون استخدامی پیمانی متمرکز سازمان تأمین اجتماعی با حضور بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ نفر در استان فارس برگزار شد.

این آزمون صبح جمعه ۳۱ فروردین ماه در دو بخش بیمه‌ای و درمانی با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی تامین اجتماعی برگزار شد.

محسن نظام خیرآبادی مدیرکل تشکیلات و توسعه مدیریت سازمان تامین اجتماعی از تلاش برای جذب نیروی انسانی توانمند و متعهد خبر داد و گفت: تلاش سازمان بر مبنای ارایه خدمات مطلوب و موثر به خانواده بزرگ تامین اجتماعی استوار است و نیروی انسانی توانمند در نیل به این هدف فاخر جایگاه ارزنده‌ای دارد.

او با قدردانی از تلاش‌های تامین اجتماعی فارس در راستای برگزاری شایسته این آزمون گفت: در استان فارس، بیش از ۳۵۰۰ نفر در بخش‌های بیمه‌ای و درمانی سازمان تامین اجتماعی در این آزمون شرکت دارند.

مدیرکل تشکیلات و توسعه مدیریت سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: افراد حائز شرایط پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی و و مراحل گزینشی به صورت پیمانی به خدمت سازمان تامین اجتماعی در می‌آیند.

نظام خیرآبادی افزود: آزمون جذب نیروی انسانی سازمان تامین اجتماعی به صورت سالیانه و با توجه به افت نیروی انسانی برگزار می‌شود.

در ادامه، مدیرکل تامین اجتماعی استان فارس گفت: تعداد ۳۵۰۰ نفر در این آزمون شرکت دارند که از این تعداد ۲۳۰۲ بانوان و ۱۲۰۱ را آقایان تشکیل می‌دهند.

ایرج نادری افزود: افراد واجد شرایط در بخش‌های بیمه‌ای و درمانی سازمان تامین اجتماعی استان فارس جذب می‌شوند.

به گفته این مقام مسئول، تعداد ۴۷ نفر در شعب ۳۷ گانه استان فارس و ۶۱ نفر در بخش‌های درمانی مدیریت درمان تامین اجتماعی بکار گرفته می‌شوند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان فارس در بخش پایانی سخنانش بهره مندی از نیروی انسانی لایق را زمینه ساز پیشرفت دانست و افزود: نتایج آزمون در اوایل تیرماه از طریق سایت جهاددانشگاهی اعلام خواهد شد.

امیرحسین استقلال رئیس جهاددانشگاهی فارس نیز در حاشیه برگزاری آزمون استخدام پیمانی متمرکز سازمان تأمین اجتماعی در این استان گفت: این آزمون به صورت همزمان و کشوری در ۵ حوزه امتحانی در شیراز برگزار شد.

او با بیان اینکه در این آزمون ۳ هزار و ۵۰۳ نفر به علاوه یک میهمان در استان نام‌نویسی کرده بودند، افزود: از این تعداد ۲ هزار و ۶۰۴ نفر به علاوه یک میهمان در آزمون امروز حاضر و ۸۹۹ نفر غایب بودند.

استقلال با تصریح اینکه از ۳ هزار و ۵۰۳ نفر، یک هزار و ۲۰۱ نفر آقا و ۲ هزار و ۳۰۲ نفر به علاوه بر یک میهمان حاضر بودند، گفت: این آزمون در حوزه‌های امتحانی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز؛ دانشکده مهندسی ساختمان شماره ۲؛ دانشکده ادبیات ساختمان‌های شماره یک و ۳ و حوزه پردیس بین‌الملل دانشگاه شیراز برگزار شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.