پاسخ ایران به اسرائیل موفقیت راهبردی بزرگ بود

خطیب جمعه شهر یاسوج گفت: ایران با اجرای عملیات «وعده صادق» علیه رژیم صهیونیستی، شجاعت خود را به دشمنانش نشان داد.

آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر به مناسبت‌های در پیش اشاره کرد و افزود: حمله ایران به قلب شرارت (رژیم جعلی اسرائیل) را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و مسلمانان جهان تبریک عرض می کنم.
 
آیت الله حسینی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی باید تنبیه می شد عنوان کرد: بعد از ۷۵ سال جنایت و غصب و کشتار انسان‌های بیگناه توسط این رژیم غاصب، اولین بار بود که حمله ای در نوع خود بی نظیر و تاریخی توسط ایران اسلامی انجام گرفت و ابهت پوشالی اسرائیل و حامیانش را در هم کوبید. 
 
وی با بیان اینکه حدود سی و چهار هزار نفر تا کنون در غزه کشته شدند ،گفت: رژیم صهیویستی به طور وحشیانه خانه و کاشانه مردم بی گناه را مورد تهاجم قرار می دهد و همه ما شاهدیم که کودکان و زنان بسیاری در این جنگ کشته یا قطع عضو شدند و این نشان از خوی وحشیگری این رژیم دارد. 
 
خطیب جمعه یاسوج با اشاره به اینکه باید مقابل این سگ حار ایستاد، تاکید کرد:  آنها به کنسولکری ایران حمله کردند و جمهوری اسلامی ایران باید پاسخ دندان شکنی به این رژیم منحوس می داد که به مراتب پاسخ ایران هم تاریخی و دندان شکن بود. 
 
وی با بیان اینکه ایران اسلامی دو هفته به اسرائیل مهلت داد، عنوان کرد: طی این دو هفته مردم اسرائیل در پناهگاهها به سر می بردند به گونه ای که اظهار می کردند که کاش ایران حمله می کرد تا از این ترس خلاص می شدیم.
 
آیت الله حسینی گفت: همه کشور‌های غربی برای دفاع از اسرائیل تدابیر نظامی خودشان را به میدان آوردند و در واقع ایران هل من المبارز طلبید.
 
امام جمعه یاسوج افزود: باید پهباد‌های ایران از عراق و اردن از همه لایه های دفاعی عبور می کردند و این یعنی تقریبا تا پنج ساعت آسمان اسرائیل در اختیار ایران بود.
 
وی ادامه داد: نتانیاهو از ترس خود با یک فروند هواپیما به پناهگاه فرار کرد و همه شاهد بودیم موشک های ایران به اهداف خود در فرودگاه مورد نظر ایران در اسرائیل اصابت کردند و تمام دنیای کفر و نفاق بعد از این حمله به لرزه در آمد.
 
آیت الله سید نصیر حسینی با تاکید بر اینکه ایران قصد کشتار مردم اسرائیل را ندارد، گفت: ایران هدفی جز ادب کردن اسرائیل و حامیانش را نداشت که این کار را به صورت تاریخی انجام داد و بدون شک تاریخ از این شجاعت با قرن ها یاد خواهد کرد. 
 
وی گفت: درود می‌فرستیم به برادران سپاه و بر مهندسانی که این تجهیزات و تسلیحات را برای حفاظت از ایران اسلامی ساختند، چرا که آنها برای اسلام افتخار آفریدند. 
 
خطیب جمعه شهر یاسوج با بیان اینکه این یک درس برای تنبیه و هشدار به رژیم صهیونیستی بود، گفت: بدون شک اقدامات بعدی ایران در صورت خطای اسرائیل بسیار گسترده تر خواهد بود. 
 
آیت الله حسینی با بیان اینکه اسرائیل با فرافکنی رسانه ای در صدد بازگرداندن آبروی از دست رفته خود است، اضافه کرد: صدای انفجار در اصفهان یک صدای عادی بود و هیچ اتفاقی دشمن شادکنی رخ نداد و باید گفت که اسرائیل نفس های آخر را می کشد .
 
وی به تشکیل سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: تشکیل سپاه پاسداران تدبیر بزرگی از سوی امام راحل بود که الان نتایج آن را در قدرت نظامی و موشکی می بینیم.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.