قتل خونین پسر تهرانی در درگیری خیابانی/ دوست مقتول بازداشت شد

پسر جوان در درگیری خیابانی در مرکز تهران با ضربه چاقو به قتل رسید.

بعد از ظهر روز گذشته ۳۰ فروردین‌ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان لقمان حکیم از طریق تماس تلفنی با کلانتری ۱۱۲ ابوسعید مرگ مشکوک پسر جوانی را با ضربات چاقو روی تخت بخش اورژانس، گزارش کردند.

به دنبال اعلام این گزارش، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی سالار صنعتگر؛ بازپرس ویژه قتل شعبه هشتم دادسرای امورجنایی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد پسر حدودا ۱۸ ساله‌ای مواجه شدند که براثر ضربه چاقو به گردن به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که پسر جوان در یک نزاع ۳ نفره در تقاطع خیابان مدرس ـ ولی‌عصر (عج) قربانی جنایت شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول به همراه دوست خود به نام بهنام که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند با یک پسر جوان دیگر در خیابان درگیر شده، اما احتمالاً بهنام سهواً دوست خود را هدف ضربه چاقو از ناحیه گردن قرار داده است، همچنین پسر جوانی که با این ۲ نفر درگیر شده بود و چاقو به همراه داشته پس از وقوع جنایت از صحنه متواری می‌شود.

بدین ترتیب بهنام خیلی زود بازداشت شد. در ادامه نیز کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه جرم و اقدامات اطلاعاتی، پسر جوانی که یک طرف درگیری بوده را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

با دستور قاضی سالار صنعتگر، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت همچنین تحقیقات در خصوص دستگیری دیگر متهم فراری پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع: تسنیم

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۹ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
پلیس باید بصورت تصادفی جوونا رو تو خیابون بازرسی بدنی کنه و اگه چاقو داشتن دستگیرشون کنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۱۵ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
عاقبت رفاقت با هر کی
Iran (Islamic Republic of)
وحید
۲۳:۲۰ ۳۱ فروردين ۱۴۰۳
بنا به نظر قاضی از آنجا که قاتل مشروب خورده عمل وی قتل محسوب نمی شود.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۰ ۳۱ فروردين ۱۴۰۳
چه خبرهای مهمی مرگ فلان سرقت فلان از فلان واقعاً مسخره است این یعنی چقدر وقت مردم بیخود و بی اهمیت است که باید چرندیات اینچنینی بخوانند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۰ ۳۱ فروردين ۱۴۰۳
بعد می گن چرا مشروب حرامه
آخرین اخبار