بقایای اجساد سه جوان مشگین‌شهری پس از چهار ماه پیدا شد

فرماندار مشگین‌شهر از پیدا شدن بقایای اجساد سه جوان مشگین‌شهری که دی ماه سال گذشته در ارتفاعات مشگین شهر مفقود شده بودند، خبر داد.

پنج شنبه ۲۱ دی ماه سال گذشته سه جوان مشگین شهری که ۲ نفر از آنها برادر بودند، از منزل خود خارج می‌شوند و پس از یک روز بی‌خبری خانواده‌های آنها موضوع را به نیروی انتظامی و جمعیت هلال احمر این شهرستان اطلاع می‌دهند.

بر اساس این گزارش پس از اعلام مفقودی این سه جوان عملیات جست و جو و نجات برای یافتن این سه جوان در منطقه آلوج احمد آباد مشگین غربی اعلام و جست و جو برای یافتن این سه فرد آغاز می شود.

امدادگران جمعیت هلال احمر حدود ۹ روز از دو جبهه مشگین شهر و سراب برای یافتن این سه جوان تلاش کردند اما در نهایت با وجود استفاده از بالگرد هیچ رد و نشانه ای از این سه جوان پیدا نشد و در نهایت فرماندار مشگین شهر اول بهمن ماه سال گذشته از توقف عملیات جست و جو برای یافتن این سه جوان خبر داد.

در همین زمینه شهرام محمدی فرماندار مشگین شهر در گفت و گو با خبرنگاران از پیدا شدن بقایای پیکرها و برخی اسناد هویتی و لوازم این سه جوان خبر داد و گفت: تقریبا حوالی ظهر امروز گزارش مردمی ارائه شد مبنی بر اینکه برخی از کوهنوردان که در منطقه حضور داشتند، علائمی از این سه جوان پیدا کردند و بلافاصله تیم‌های هلال احمر،نیروی انتظامی و بسیج به محل اعزام شدند.

وی اضافه کرد: از این سه جوان که دی ماه سال گذشته مفقود شده بودند، بقایای پیکر، تلفن همراه، کفش، تکه‌هایی از لباس و برخی اسناد هویتی پیدا شده است.

فرماندار مشگین شهر یادآورشد: تیم‌های هلال احمر و نیروهای انتظامی، مقام قضایی پزشکی قانونی در محل حاضر هستند و به محض اینکه عوامل نیروی انتظامی بقایای این سه جوان را از منطقه این بقایا را منتقل کنند اطلاعات کامل‌تر به سمع و نظر شهروندان خواهد رسید.

برچسب ها: حادثه ، کوهنورد
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.