دولت سیزدهم در محرومیت‌زدایی از جامعه مصمم است

رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری گفت: دولت سیزدهم با اهتمام ویژه پیگیر رفع مشکلات مردم محروم و کم‌برخوردار کشور است.

حجت الاسلام احمد صالحی شامگاه جمعه در مراسم اهدای ۱۱۰ سری جهیزیه در نقاط کم برخوردار استان سمنان اظهار کرد: دولت سیزدهم همواره بر کاستن مشکلات مردم نیازمند مصمم است و در سفرهای ریاست جمهوری هم این نگاه به خوبی احساس می‌شود.

وی اظهار کرد: در سفر به استان سمنان نیز درخواست مردمی احصا و قطعا توجه به رفع مشکلات مدنظر قرار دارد.

اهدا ۱۱۰ سری جهیزیه در استان سمنان

همزمان با سفر رییس جمهور به استان سمنان به همت بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها ۱۱۰ سری جهیزیه به زوجین این استان اهدا شد.

مدیر قرارگاه خیریه آبشار عاطفه‌ها در حاشیه این مراسم گفت: بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها در مشهد مقدس تاسیس شد و مدیرعامل محترم و رئیس هیئت مدیره بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها محمد جواد فولادپور است.

فاطمه چوپانی مهم‌ترین هدف خیریه آبشار عاطفه‌ها را فقرزدایی و حمایت از خانواده‌های نیازمند در سراسر کشور عنوان کرد و افزود: بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها دارای ۹۰۴ نمایندگی در سراسر کشور است.

وی در خصوص اهداف این خیریه گفت: خانواده‌هایی که مورد هدف بنیاد خیریه قرار می‌گیرند،خانواده‌های ایتام، زنان سرپرست خانواده و نخبگانی که در حال تحصیل و زوجهای جوان نیازمند جهیزیه است.

مدیر قرارگاه خیریه آبشار عاطفه‌ها اضافه کرد: حدود ۴۵۰ هزار نفر مستمری بگیرد بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها هستند و به خانواده‌های ایتام در هر ماه غیر از اجناس غیرنقدی، به شکل نقدی هم کمک می‌شود

وی با اشاره به ناگذاری سال جدید به جهش تولید با مشارکت مردمی اظهار کرد: بنیاد آبشار عاطفه‌ها تنها امسال بلکه از سال‌های گذشته در بحث اشتغال و کارآفرینی زنان سرپرست خانواده یا خانواده کم درآمد فعال بوده است.

چوپانی اضافه کرد: بنیاد خیریه آبشار عاطفه‌ها با فراهم کردن زمینه اشتغال این اقشار کارگاههای کوچک اظهار کرد: هدف بنیاد از این اقدام حفظ عزت نفس این خانواده هاست و با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری، امسال محکم‌تر قدم برخواهیم داشت و در مناطق محروم این کارگاه‌ها را راه اندازی خواهیم کرد.

وی همچنین گفت: یکی از مهم‌ترین هدف‌های ما در تهیه جهیزیه استفاده از تولیدات داخلی است که با این کار از کالاهای تولید داخلی ایرانی حمایت کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
محمودزاده
۱۶:۴۱ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
امروزه دولتمردان جمهوری اسلامی اعم از اصلاح طلب و اصولگرا کاری جز انکه پولدارها را پولدارتر و فقرا را فقیرتر کنند کاری از دستشان بر نمی اید