بازداشت دختر فراری در خودروی سرقتی

پسر جوان که با تهدید یک دختر فراری را مجبور به همدستی در سرقت خودرو کرده بود در آخرین سرقت او را با پلیس تنها گذاشت و فرار کرد.

 اوایل بهمن سال گذشته، سرقت یک خودروی پراید در یکی از خیابان‌های پایتخت به پلیس گزارش شد.

تحقیقات برای دستگیری سارق خودروی پراید در حالی ادامه داشت که کارآگاهان پلیس با شکایت‌های مشابه دیگری نیز مواجه شدند. همه خودرو‌ها پراید و پژو بودند و نیمه شب از کنار خیابان سرقت شده بودند. در حالی که بررسی‌ها ادامه داشت، مأموران گشت کلانتری به خودروی سمندی در یکی از خیابان‌های پایتخت مشکوک شدند.

با استعلام شماره پلاک خودرو، مشخص شد که خودرو سرقتی است و بدین ترتیب مأموران به راننده دستور ایست دادند. اما به محض توقف خودرو پسر جوانی از خودرو پیاده شد و فرار کرد و دختر جوانی که داخل خودرو بود بازداشت شد.

دختر جوان که ترسیده بود گفت: با آرش - متهم فراری- مدتی قبل در اینستاگرام آشنا شدم و وقتی فهمید عاشق رانندگی و شرکت در مسابقات رالی هستم از من خواست تا از مشهد به تهران بیایم تا مرا به مسابقات ببرد من هم از خانه فرار کردم و به تهران آمدم البته او مرا به مسابقات رالی و اتومبیل رانی نبرد، اما هر چند روز یکبار با یک خودروی جدید دنبالم می‌آمد و در شهر دور دور می‌کردیم می‌گفت در نمایشگاه خودرو کار می‌کنم.

 اما بعد متوجه شدم او سارق است و از من هم خواست که با او برای سرقت خودرو برویم. می‌گفت، چون دست فرمانت خوب است رانندگی خودرو‌های سرقتی را تو به عهده بگیر، چون پلیس کمتر به یک زن شک می‌کند. ابتدا مخالفت کردم، اما مرا تهدید به قتل کرد. به ناچار همراه او شدم، اما در آخرین سرقت مرا رها و به تنهایی فرار کرد.

در ادامه تحقیقات خانواده دختر جوان که ناپدید شدن او را به پلیس مشهد گزارش کرده بودند شناسایی شدند و بازپرس دادسرای ویژه سرقت دستور بازداشت متهم فراری را صادر کرد.

روزنامه ایران

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
United States of America
ناشناس
۱۰:۰۴ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
نگو دختر فرارییی بگو دختر فریب خورده احمق
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۱۵ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
چرا خونواده ها برای تربیت بچه کمتر وقت می زارن؟؟؟ بعد دائم امنیت و تربیت و آینده بچه هاشونو از جامعه طلب می کنند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۶ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
تربیت فرزندان خود را به ماهواره و فضای مجازی سپرده اند در ضمن کوتاهی نسبت به تربیت فرزندانشان را از جامعه طلبکار نیستند مرتب از نظام خرده میگیرند که چرا فرزندان آنها را درست تربیت نمیکنند نظری به اطراف خود بیندازید این خانواده های طلبکار را خواهید دید
آخرین اخبار