آب پایدار روستای سمانه شهرستان دهلران تامین شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: با اجرای پروژه آبرسانی شامل حفر، تجهیز چاه و ایجاد شبکه، آب شرب پایدار در روستای سمانه از توابع شهرستان مرزی دهلران تامین شد.

محمد محمدی اظهار کرد: در راستای پیگیری مشکل تامین آب پایدار برای روستای سمانه شهرستان دهلران که توسط امام جمعه دهلران در جلسه شورای اداری این شهرستان مطرح شد، پیگیری اجرای پروژه آبرسانی شامل حفر، تجهیز چاه و ایجاد شبکه آب شرب پایدار و بهداشتی در دورافتاده ترین روستای بخش دشت عباس شهرستان دهلران در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه اهالی این روستا سالیان متمادی به دلیل نقص فنی چاه با بحران و تنش آبی مواجه بودند، افزود: با تجهیز این چاه با همکاری سپاه ناحیه دهلران و شرکت تعاونی قدر رزمندگان ایلام، مشکل آب شرب اهالی این روستا رفع شد.

محمدی تصریح کرد: قبلاً در این روستا، ۱۰کیلومتر خط انتقال و چهار کیلومتر شبکه توزیع اجرا شده بود که با تجهیز چاه، پس از ۲۵ سال مشکل تامین آب پایدار این روستا با جمعیتی نزدیک ۲۰۰ نفر مرتفع شد.

 مدیرعامل آبفای استان ایلام گفت: تلاش شرکت تعاونی قدر رزمندگان ایلام مستقر در روستای سمانه و سپاه ناحیه دهلران که کار عیب یابی، شیر هوا گذاری، نصب، لایروبی، ایر شوک و گرانول ریزی چاه آب شرب سمانه را انجام دادند، قابل تقدیر است. محمدی خاطرنشان ساخت: خدمت بی منت افتخار مجموعه آبفای استان است که تلاش می کنیم در این راستا خدماتی در خور شان مردم استان ارائه نماییم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.