پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای همه دنیا تعجب بود

فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت : پاسخ دندان شکن سپاه که برای همه دنیا تعجب بود؛ موشک باران و ارسال پهپاد‌ها به سرزمین‌های اشغالی، گوشمالی بزرگی برای رژیم غاصب صهیونیستی بود و همه اینها از برکت خون شهدا است.

سردار سرتیپ حسن شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه و سالگرد شهادت سردار پر افتخار اسلام شهید حجازی گفت: سپاه مولود انقلاب اسلامی است و در بدو انقلاب این نهاد رشد و نمو کرد، اما رسما از دوم اردیبهشت ماه کار خود را شروع کرد.

او با بیان اینکه در ابتدا راه اندازی سپاه شهرستان‌ها کار بزرگی بود، گفت: با امکانات کم و نبود مکان و تجهیزات و خودرو، اما همت بالا بین پیشکسوتان بود تا در زمان کوتاهی سپاه در گستره همه کشور تشکیلات خود را راه اندازی کرد.

سرتیپ شاهوار پور بیان کرد: سپاه توانست روز به روز با بحران‌های پیش آمده برای کشور و مردم در اوایل انقلاب خود را برای مبارزه قدرتمند‌تر آماده کند؛ اقدامات علیه گروهک‌های ضد انقلاب، توطئه‌هایی که برای نا امن سازی کشور از سوی استکبار جهانی دنبال می‌شد، سپاه همواره سینه چاک و سپر حوادث بود. چه در حوزه هواپیما ربایی و چه ترور شخصیت‌ها سپاه همیشه پیشگام بود و شهدای والا مقامی را تقدیم انقلاب کرد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به شروع جنگ تحمیلی اظهار داشت: سپاه در کنار ژاندرمری و ارتش و نیرو‌های مردمی حضور یافت و بخش رزم آن نیز در دوران جنگ راه اندازی شد تا در برابر جنگ تحمیلی مقابله کنیم که نقطه قوتی برای ما بود.

سرتیپ شاهوار پور ادامه داد: این اقدام با تدابیر حضرت امام بود که ایشان محور همه تحولات بود و با محوریت ولایت سپاه کار را پیش می‌برد سپاه اکنون نیز در کنار ارتش و سایر نیرو‌های مسلح در برابر تهدیدات دشمن ایستاده است.

سردار شاهوار پور با اشاره به عملیات «وعده صادق» سپاه نیز گفت: اقداماتی که رژیم اسرائیل در این ایام علیه کودکان و زنان انجام داده محکوم است و از این رو سپاه در کنار مردم فلسطین بوده و شهدای والا مقامی تقدیم کرد.

او می گوید: پاسخ دندان شکنی سپاه که برای همه دنیا تعجب بود؛ موشک باران و ارسال پهباد‌ها به سرزمین‌های اشغالی، گوشمالی بزرگی برای رژیم اسرائیل بود و همه اینها از برکت خون شهدا است و خود را متعهد می‌دانیم که راه نورانی شهدا را ادامه دهیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.