موفقیت عملیات وعده صادق لطف پروردگار است

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: عملیات وعده صادق علیه رژیم صهیونیستی به ملت ایران قدرتی غیرقابل پیش بینی داد که دور از تصور دشمنان انقلاب اسلامی بود.

سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست با اصحاب رسانه استان قزوین گفت: امروز ملت ایران به قدرتی غیرقابل پیش بینی برای دشمنان تبدیل شده است، چون آنها هرگز تصور چنین قدرتی از ما نداشتند.

وی اضافه کرد: در این ماجرا سه قدرت بزرگ جمهوری اسلامی برجسته شد، نخست آنکه عملیات وعده صادق وعده الهی بود، چون ما به خدا ایمان داریم، سپس اینکه تصمیم عملیات جز اراده رهبر معظم انقلاب نبود و تمام این موفقیت‌ها به دلیل تدابیر ایشان است و سومین نکته اینکه تحقق این عملیات به دلیل خون پاک شهدای انقلاب اسلامی بود.

این مسئول ادامه داد: آمریکایی‌ها در این عملیات اوج حماقت خود را به جهان نشان دادند، این جماعت گفتند ما همه موشک‌ها و پهپاد‌های ایران را رهگیری می‌کنیم، اسراییل به عنوان چهارمین ارتش بزرگ دنیا همه را فراخوان داد که بیایید، اما دست به دست هم دادند و ظرفیت‌های خودشان را آوردند، اما نتیجه کار همان شد که خداوند می‌خواست.

سردار رفیعی آتانی اضافه کرد: موشک‌ها و پهپاد‌های جمهوری اسلامی از بالای سر حرم حسین بن علی (ع)، حرم زینب کبری (س) و بالا سر مسجد قدس به هدف خورد و این همان خط مقدس نظام جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در ادامه به تشکیل سالروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: از همان زمانی که امام راحل مبارزات خود را شروع کرد، اهمیت تشکیل سپاه مورد توجه قرار گرفت، به هرحال سپاه با نیاز مردم و انقلاب به میدان آمد، همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بار‌ها تاکید کردند که نیاز به سپاه از دهه ۴۰ احساس می‌شد.

سردار رفیعی آتانی اضافه کرد: امروز سپاه هرکجا که به بدنه مردم تعرض شود، سپر مردم خواهد شد و در همه حوادثی که در این کشور به وجود آمده است، در دل حادثه قرار داشته تا به مردم خدمت رسانی کند.

سردار رفیعی آتانی یادآور شد: برای همه ما دعا کنید تا مغرور نشویم، چون موفقیت عملیات وعده صادق کار نیرو‌های سپاه نبود و همه به خاطر لطف پرودگار الهی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.