با حضور معاون وزیر:

عملیات اجرایی ساخت مسکن کارکنان سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌غربی آغاز شد

عملیات ساخت مسکن کارکنان سازمان جهادکشاورزی امروز یکشنبه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع جهادکشاورزی و جمعی از مسئولان به طور همزمان در شهر‌های مهاباد، خوی و شوط آغاز شد.

آیین عملیات ساخت مسکن کارکنان سازمان جهادکشاورزی امروز به صورت نمادین ۳۲۷ قطعه زمین به تعاونی کارکنان جهادکشاورزی در شهر مهاباد واگذار شد.

هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهادکشاورزی در این مراسم، گفت: واگذاری زمین و تامین مسکن کارکنان جهادکشاورزی یکی از اولویت‌های وزارتخانه بوده که در راستای طرح جهش تولید مسکن ملی اجرایی شده است.

وی افزود: توجه به معیشت و مسکن کارکنان در دستور کار وزارت‌خانه قرار دارد و کارکنان جهاد که جزو حداقل بگیران کارمندان دولتی هستند با واگذاری زمین در قالب تعاونی صاحب مسکن خواهند شد.

خسرو شهبازی مدیرکل سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌غربی هم در این مراسم، گفت: فرم جیم بیش از ۸۰ درصد کارکنان سازمان در این استان سبز است که نشان می‌دهد تاکنون از هیچ خدمات دولتی در حوزه زمین و مسکن استفاده نکرده اند.

وی با بیان اینکه کلنگ زنی عملیات ساخت مسکن کارکنان کشاورزی در سه شهر مهاباد، خوی و شوط به طور همزمان انجام شده، گفت: در قالب این ۳ طرح حدود ۳۲۷ قطعه زمین واگذار شد که باید از تلاش سازمان و همکاری وزارت راه و شهرسازی تشکر کنیم.

حسن عباسی فرماندار ویژه مهاباد هم در این مراسم، گفت: واگذاری زمین با هدف ساخت منزل برای کارکنان دولت یکی از کار‌های شایسته دستگاه‌ها برای خانه‌دار شدن نیرو‌ها و کارکنان دولت است.

وی با بیان اینکه ۱۴ هزار نفر برای ساخت مسکن در مهاباد متقاضی هستند، افزود: اهدای اراضی از طریق این طرح‌ها و همچنین الحاق آنها به محدوده شهر و روستا با هدف تامین زمین برای ساخت‌وساز مسکن مردم در دستور کار قرار دارد.

مهاباد با ۲۶۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.