نتانیاهو به گالانت: اطلاعات حساس را فاش کردی!

در ادامه درگیری در کابینه رژیم صهیونیستی، نخست وزیر این رژیم یکشنبه شب وزیر جنگ را به افشای اطلاعات حساس متهم کرد.

اتهام زنی و سوءظن در کابینه رژیم اسرائیل پایان ندارد به طوریکه یکشنبه شب نخست وزیر این رژیم وزیر جنگ را به افشای اطلاعات حساس متهم کرد.

به نوشته روزنامه «جروزالم پست»، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل «یوآو گالانت» وزیر جنگ را به افشای اطلاعات از جلسات حساس در جلسه اخیر کابینه امنیتی متهم کرد.

در این نشست شماری از وزرا و سران دستگاه‌های نظامی اسرائیل نیز حضور داشتند. پیشتر یوآو گالانت به نتانیاهو گفته بود که در حال آسیب زدن به امنیت اسرائیل است. 

در روز‌های گذشته گزارش‌های متعددی از اختلاف در میان اعضای کابینه جنگی نتانیاهو در رسانه‌های اسرائیل منتشر شده است. «ایتمار بن گویر» وزیر امنیت داخلی اسرائیل نیز به انتقاد شدید از گالانت پرداخت.

بن گویر از نتانیاهو خواسته تا گالانت را برکنار کند. او گفت: «تصمیم وزیر جنگ برای تخلیه و تخریب ساختمان‌های مزرعه گال یوسف، نشان‌دهنده حماقت وحشتناک، سردرگمی اخلاقی، حماقت امنیتی و نقض قوانین است.»

بن گویر همچنین افزود: «به جای ایجاد و همراهی با گسترش مزارع بیشتر و گسترش شهرک‌های یهودی، تسلیم دشمن می‌شویم، زمان آن فرا رسیده است که نخست وزیر به فکر جایگزینی گالانت باشد.»

منبع: فارس

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار